Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért érzem azt, hogy szeretek...

Miért érzem azt, hogy szeretek is cigizni meg kávézni meg nem is? Jol esik, de mégis valahol szomoru vagyok, hogy ezt csinálom. Mással is van ez igy?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Azután miután reggel elszivtam a cigi és mellé a kávém, kb-2 orán át boldog vagyok utána egész nap depis....
2023. aug. 30. 19:32
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretnék egész nap boldog lenni nem csak reggel.
2023. aug. 30. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem hiába mondják, hogy a cigi a legaljasabb “drog”.

én már abbahagytam, de bármikor, amikor megiszok 1-2 sört úgy érzem, hogy a fél kezemet odaadnám egy slukkért.

a kv más sztori, de a cigit engedd el, ha tudod.

2023. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem cigizni.A kávé mellett vagy egy pohár bor mellett még jobban esett.
2023. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh imádtam én is a kávé+cigi kombót, de végül azért tettem le, mert nagyon sok stresszt okozott, és folyton szorongtam miatta, hogy mérgezem a szervezetem, aggódtam, hogy valami bajom lesz, stb. Nem bántam meg egyáltalán, hogy így döntöttem, habár nekem is van, hogy nagyon hiányzik. De mindig ellenállok a kísértésnek, és utána másnap sokkal büszkébb vagyok magamra, hogy milyen erős vagyok, milyen messzire jutottam a függőségemtől. Próbáld meg letenni a cigit, hátha amiatt még hosszabb távon boldogabb leszel, mint 1-1 száltól!
2023. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!