Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan dohányozzak keveset?...

Hogyan dohányozzak keveset? (Többi lent)

Figyelt kérdés
7 éve dohányzom. Tekert cigit szívok és 21 éves fiú vagyok. Most kaptam szakácsként egy jól fizető munkahelyet és ez azzal jár, hogy a 14 óra alatt nem tudok kimenni cigizni, max 2-3 alkalommal. Ezelőtt 7 éven keresztül napi 20-30 szálat szívtam el, és amikor elkezdtem ezt az új melót és nem tudtam kimenni rendszeresen rágyujtani, akkor nagyon kezdett fájni a fejem és stresszeltem. Nem akarom teljesen letenni a cigit, csak visszább akarok venni egy kicsitt, hogy a 14 órát bírjam ki 2-3 szál cigivel. Valakinek van valami hasznos tanácsa? Előre is köszönöm. 21/F

2023. szept. 2. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Napi 20-30 szálat?az nagyon sok...esetleg a meló alatt snüssz vagy nikotinpárna,és amikor ki tudsz menni cigi.értem én hogy cigizel,de 21 évesen az a 20-30 szál nagyon sok.lehet jobban is jársz ha picit kevesebbet tudsz szívni.
2023. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
tapasz, szájspray, rágó (nikotinos)
2023. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha van időd meló előtt pipázni, vagy szivarozni az sokat segíthet.
2023. szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pipa,szivar segíthet ?hogyan?Tudtommal egy tömet pipa vagy egy szivar elszívása sok idő.....azt nem lehet csak úgy elszipákolni...
2023. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Igen azért is írtam, hogy: Ha van időd meló előtt...

Sokáig tart elszívni, de hosszab ideig elégíti ki a "füstéhséget". Korábban én is napi 30 tekert cigit szívtam, amióta pipázok napi 2 tömés és 5-10 cigi.

2023. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. E-cigi, tapasz, snüssz meg ilyenek nem segítenek sajnos. Szivart nem tudok szívni mert beszédülök és nem tudok gyorsan mozogni attól. Pipázno meg nincs idő sajnos. Vannak még tippek?
2023. szept. 3. 12:40
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Akkor marad a szenvedés.
2023. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Vagy felmondást hogy tudj cigizni
2023. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Sportolj valamit.
2023. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Huu bázis....tényleg nem tudom mit kéne tenni.talán ha a szervezeted átáll a kevesebb cigire akkor elmúlnak a kellemetlen tünetek.kitartást kívánok neked....mert nem egyszerű a feladat.bitang sokat szívsz nagyon fiatalon.....de szurkolok neked nagyon!!!!
2023. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!