Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon aggódok a barátnőm...

Nagyon aggódok a barátnőm egészségért, túl sok cigit szív, és nem eszik rendesen! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19 éves 1,5 éve ismeretem akkor is dohányzott (én is dohányzok), akkor még napi 6-7 szálat szívott, de most már simán elszív 1 nap 1 dobozzal ami már nagyon sok, és nem eszik egész nap szinte semmit, nincs nála ebéd meg ilyenek mindig az én ételemből eszik 1-2 kanállal és azzal le is tudta az egész napi étkezést. Nincs rajta már semmi felesleg szinte úgy néz ki mint egy anorexiás!! Amikor megismertem akkor is nagyon vékony volt, de akkor még evett rendesen, az utóbbi 3 hónapban csinálja ezt magával, kérdeztem hogy mi a baja, azt mondta, hogy semmi csak nem éhes. Kaja helyett inkább rágyújt...

#dohányzás #cigaretta #barátnő #bagó #keveset #helytelen étkezés #sok cigi szívás
2015. dec. 10. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Több dolog is lehet.
2015. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A cigizéssel kiváltotta az evést. Hogyha így folytatja, akkor hamar kórházba kerülhet - nem lesz jó vége a túl hosszú idejű koplalásnak, mert a dohányzás károkat okoz a szervezetben, és a kevesebb energiával (elfogyasztott étel) kevésbé tud védekezni, illetve ha naponta nem iszik legalább 2 liter vizet, akkor a helyzet még rosszabb, mert a mája nem tud rendesen méregteleníteni.


Hogy mi lehet a baja? Azt csak ő tudja, valami lelki gondja lehet, vagy éppen túlságosan rászokott a cigire és a cigi az éhségérzetet elnyomja, így azt gondolja, nem kell enni.

2015. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!