Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet leszoktatni...

Hogyan lehet leszoktatni valakit a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Anyám nyugdíjas lett, napi 35-40 szálat szív. Mikor átmegyek hozzá kb az egész lakás full bagószag. Havi kb 100 ezer csak a cigije. Pszichológus kizárva, ilyesmire nem lehet rávenni. Ha szóba hozom a túlzott dohányzást gyermeteg hisztit kezd. Van valakinek ötlete, hogyan lehet hatni ilyen esetben az emberre?
2023. szept. 15. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez miért a Te problémád? Nem kell erre pénzt adnod, és kész.


A "gyermeteg hiszti" jogos, ha Te gyerekként kezeled.

2023. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tehetsz semmit. Aki nem akar leszokni az nem is fog. Ez nem csak a cigire igaz, drog, pia, szerencsejáték, mindegy milyen szenvedélybetegség.
2023. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga, nem a te problémád.
2023. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktatni sehogy. Ez mindenkinek a saját döntése.
2023. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Te magad leszoktattni nem tudod. Csak sajàt akaratàbòl tud leszokni!
2023. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Cigizni jó nem kell leszoktatni. Nem egészséges ,de aki ár régota szívja az nem tud leszokni. Tudtad ha hirtelen megvonja magától a nikotint bele is halhat ha régóta erős függő? Mond azt neki, ne a lakásba szívja a cigit. Én is cigizek de csak e-cigivel, de azis piszok erős függőséget alakít ki. Egy nemdohányzó is tudja, hogy nehéz letenni a cigit de azt csak egy dohányos, tudja hogy kva nehéz, főleg ha megszokta kávé mellé. Mert a kávé ciginél nincs jobb kombó reggel. Jót tesz az emésztésnek a cigi, ha leszokik anyud akkor ürítés gondjai lehetnek sajnos! Szóval sztem csökkenteni kéne napi 1 dobozra a cigit, nem leszoktatni kéne! Mert én nem kertelek ha én nem tudok leszokni a cigiről pedig csak 3 éve cigizek, akkor anyud se fog leszokni! Ez van sajnos.
2023. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elso lepes hogy o le akarjon szokni
2023. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: nincs olyan, hogy nem tud leszokni, hanem csak kevés akaraterő...
2023. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. rengeteg baromságot írtál
2023. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!