Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e-cigi okozhat rákot?

Az e-cigi okozhat rákot?

Figyelt kérdés
kicsit több mint másfél éve szívom.

2023. szept. 27. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mert nincs égéstermék. Már több, mint 5 éve szívom. Igaz, nálam a hagyományos cigi sem okozott. Hacsak nincs köze a vastagbélrákhoz is. De ettől legalább nem köhögök reggelente. A cigit azért kellett abbahagyni, mert amikor felkeltem, utána a fél tüdőmet kiköptem.
2023. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Mivel abba is van nikotin ezért okozhat
2023. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: 1: Nem a nikotin okozza a rákot. 2: Magadnak állítod be az erősséget, így szívhatsz akár nikotin menteset is. Azért kell bele a nikotin, mert általéában akik átszoknak, erős dohányosok voltak, és hogy vissza ne szokjanak. Mert eleinte én is néhány hónaponként elmentem a dohányboltba, mert főleg ha gyengére kevertem, nem elégített ki az e-cigi.
2023. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, haltak már bele vapebe is.
2023. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami van ezzel az e cigivel, mióta pg-esebbre keverem (asszem) fáj a tüdőm vicc nélkül!! alig tudtam letenni a nikotin éhség miatt, de ma egy slukk se volt már, nem merem! A teljesítményem lecsökkent, már nehezen vettem levegőt tőle, tudom piszok sokan ezé haragudni fognak, de nem hazudok és miért tenném? Vissza fogok térni rá vsznű de 70VG-vel fogom felhúzni, csak a f*szom kazán miatt tettem pg-sebbre, hogy átázzon rendesen a tekerésem, amik vannak kazánjaim nem jó felszívódásúak sajnos, a VG makacs dolog a kapillárisoknak. Nikotinból se tettem bele sokat, nálam a max 5 vagy 5,5 esetleg még a 6 de az a plafon, ha nincs benne akkor nincs élvezet benne, mintha a levegőt pöfékelném. Volt hogy hűsítős levet szívtam 10-ből erős 10 volt, brutál! attól már égett a tüdőm és a gyomrom is! többet olyan tuti nem kell.
2023. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!