Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan múljon el a késztetés...

Hogyan múljon el a késztetés nálam ,hogy rágyújtsak?

Figyelt kérdés

Az elöző hónapban szívtam ek az első cigim rá egy hónapra a másikat.Most nagyon nagy késztetés van bennem,hogy újra rágyújtsak de abba akarom hagyni mert nem akarom rontani az egészségem.És rászokni se szeretnék.


Egy 18 alatti



2023. okt. 3. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 2 szál cigi és már rá vagy szokva? Azért az kemény. Vegyél magadon erőt és ne gyújts rá. Így működik. Nincsenek csodaszerek: rágó, tapasz, tabletta, rontáslevétel, semmi. Csak akaraterővel lehet leállni vele, semmi mással, de ha te ennyi után már rá vagy függve, akkor ott már valami komoly lelki gond lesz inkább. Menj pszichológushoz.
2023. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a heroinra nem lehet ennyi idő alatt rászokni...

egyetértek az előzővel » dilidoki

2023. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2023. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél cigit, ne kérj és ne fogadj el senkitől.
2023. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem mulik el már soha!
2023. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én sokévnyi dohányzás után lassan 1 éve nem gyújtottam rá, mégis mindennap eszembe jut, hogy “dejólesne” egy cigi.

sunyi alattomos érzés, amit legfeljebb elnyomni tudsz, elfelejteni nem.

én a helyedben megállnék annál a 2 szálnál, és le is zárnám ezzel ezt a sztorit.

2023. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!