Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A legerősebb nikotin tapasz...

A legerősebb nikotin tapasz van rajtam de még mindig késztetést érzek a dohányzásra. Szerintetek ki lehet egészíteni nicorett rágógumival?⁷

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a késztetést sokszor nem a nikotinhiány okozza, hanem maga a pszichés rögzülés, a rutin, a mozdulatok, a pótcselekvés...

Mióta nem gyújtottál rá?

2023. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind csak placebonak jók. Erős elhatározás kell, és kitartás. Másképp nem fog menni
2023. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 napja nem gyújtottam rá
2023. júl. 22. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem a nikotin hiányzik,hanem a mozdulat ,maga a cigizés folyamata.
2023. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne csábuljj el!!!!!!
2023. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem erőltetném ezeket.

a nikotin pár nap alatt amúgy is kiürül a szervezetedből.

a berögződéseken pedig nem a tapasz segít, hanem a nemdohányzás iránti vágy.

(egy volt dohányos)

2023. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet kapni ilyen műanyag cigit(sima papír műanyag) játéköngyújtóval. Az talán segíthet, hogy meglegyen a mozdulat, rituálé.
2023. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A tapaszt dob ki a kukába. A rágó jobb! De óvatosan vele... nekem egy erősebb fajta csak úgy volt jó, hogy pár perc rágás után félrerak, pihentet...aztán picit megint rág és kirak... szédüléstől kezdve minden bajom is lett tőle. De maga a rágás + nikotin együtt kicsit lehozott az elvonásról. 15 évig dohányoztam napi 1,5 dobozzal.. készülj fel, 2 hét lesz kemény! Férfi létemre bevallom néha elsírtam magam... de utána már sétagalopp. 3 évig nem gyújtottam rá és nem is hiányzott. Sose szokhatsz le, csak abbahagyod! :) Sajnos 3 év után egy magánéleti problémát követően az első utam a trafikba vezetett. Gyenge sz_r voltam... elismerem. Az a baj, a tudatalattid a problémák megoldására keres olyan módszert, amit ismer. Ha régen a cigi kicsit lehozott a stresszről és ezzel "lazítottál", akkor egy gáz szituban (pl. válás..) próbálja szintén az ismert mintákat keresni az agyad- és mint nálam, cigihez nyúl. Ui. Sok sikert kívánok és dohányfüst mentes életet! HIhETETLEN VÁLTOZÁS! Az ízek 100000 erősebbek lesznek, az illatok is és egyebek iránt reggel sem kelsz fuldokolva... KITARTÁS!!!!!!!!!!!
2023. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is dohányzom, de sokszor elgondolkoztam rajta hogy amikor rákívánok gyújtani, azt nem a nikotin miatt teszem hanem azért mert ha nézek egy filmet és reklám.. vagy játszok és mielőtt indulna egy meccs kimegyek előtte. Szóval az ilyen tapaszok arra jók hogy abban higyj hogy az segít, sose használtam de aki dohányzik vagy csinálta bármeddig az tudni fogja hogy itt amit előttem marhasokan leírtak, az maga a cselekvés. Ez rögzül az agyban. Úgyhogy a kukába mindennel mert csak pénzkidobás:)
2023. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 éve dohányzom, és az elmúlt 10 évben nagyjából 2 évente van egy leszokási kísérletem, ami általában 1-6 hónapig tart. Jelenleg megint nem dohányzom (9 hónapja), de nem tudom meddig, mert egyébként minden nap eszembe jut. Szóval igen, az a fránya berögződés. Nálam napi 15 és 20 szál között ment el, ebből jó ha 3-4 szál esett jól igazán, a többit csak a rutin szívta el...
2023. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!