Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Félek a gége és garatráktól?

Félek a gége és garatráktól?

Figyelt kérdés

Régebben cigiztem kb. néhány hónapig, de abbahagytam és mostanában csak ritkán gyújtok rá, kb napi 1 szál de van hogy hónapokig semmi aztán megint.

Mikor cigizek utána olyan furcsa dolgot érzek a torkomban, nem egy csomó, nem tudok leírni pontosan de kellemetlen és mindig a cigizéssel hozható kapcsolatba.

Eldöntöttem, hogy nem cigizek többé, de félek hogy az eddigivel nagyon rosszat tettem. Nem köhögök, krágokok, semmi, csak ez a furcsa érzés. Nem a nyelőcsövemnél érzem, hanem a gégémnél.


2023. okt. 25. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Semmi ggáz ...nyugiii
2023. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Enyhe gyulladás lehet a gégéd környékén, amit irritál a dohányfüst. Tényleg ne cigizz!
2023. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem kellene elmennem orvoshoz vele? Már egy éve van ez az érzés cigizés után. Ha elszívok egyet akkor utána elkezdődik és kb másfél napig tart és utána csak akkor érzem újra, ha megint rágyújtok.

Tényleg nem fogok többé rágyújtani, de most elkezdtem aggódni emiatt, hogy vajon ez miért van.

2023. okt. 25. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be fül-orr-gégészetre, ott meg tudják mondani, mi lehet a gond és van-e szükség kezelésre.
2023. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez attól van ,hogy túl "keveset "cigizel és az pont arra elég ,hogy újra és újra irritálja a gégédet a cigifüst.
2023. okt. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2023. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"csak ritkán gyújtok rá, kb napi 1 szál"

???

2023. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen ritkán. Van hogy hónapokig nem és utána napi egy szál ha mégis megkívánom.
2023. okt. 26. 09:44
 9/13 anonim ***** válasza:

De minek gyujtasz rá?

HA nem vagy hozzá szokva akkor több bajod is lehet.

2023. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy nem jól tüdőztem le, vagy nem eléggé és így a torkomat irritálja és kaparja.
2023. okt. 29. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!