Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Félek a gége és garatráktól?

Félek a gége és garatráktól?

Figyelt kérdés

Régebben cigiztem kb. néhány hónapig, de abbahagytam és mostanában csak ritkán gyújtok rá, kb napi 1 szál de van hogy hónapokig semmi aztán megint.

Mikor cigizek utána olyan furcsa dolgot érzek a torkomban, nem egy csomó, nem tudok leírni pontosan de kellemetlen és mindig a cigizéssel hozható kapcsolatba.

Eldöntöttem, hogy nem cigizek többé, de félek hogy az eddigivel nagyon rosszat tettem. Nem köhögök, krágokok, semmi, csak ez a furcsa érzés. Nem a nyelőcsövemnél érzem, hanem a gégémnél.


2023. okt. 25. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól biztos nem.szerintem is attól mert túl ritkán szívsz....és nem szokott hozzá a torkod,és minden egyes alkalommal irritálja a füst mert túl ritkán találkozik vele.kétblehetőség van....vagy leszoksz teljesen vagy gyakrabban gyújtasz rá.
2023. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor leszokok teljesen, mert kibírom. Már ígyis jó néhány napja nem gyújtottam rá és nem is kívánom, viszont a torkom még mindig olyan fura. Gondolok több idő kell neki.
2023. okt. 29. 18:25
 13/13 anonim ***** válasza:

"Letüdőzés"...

A tüdő úgyis beljebb van a toroknál.

2023. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!