Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosoktól kérdezem, hová...

Dohányosoktól kérdezem, hová lett a 30 évvel ezelőtti kék multifilter?

Figyelt kérdés

Úgy jó 30 évvel ezelőtt szinte jó volt az illata mikor kibontottam, füstje is de most? mintha töltött lenne! mit műveltek vele? és 2100 ft

Ettől még az igazi valódi dohánykivonatos ecigi is 100X jobb! Ha marbolót vennék? vagy az is olyan xar íz már?

Letettem a cigit, lett ecigi, azt is letettem és nem voltam elégedett, most vissza az analóg, de így?


nov. 11. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ez azért van, mert leszoktál, nem pedig azért, mert változott volna az összetétele. Bármit szívsz, ugyanúgy nem fogod élvezni, és ez jó dolog, mert ezek szerint megszabadultál a függőségtől.
nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De megváltozott, sokáig elvoltam vele anno, de nagyon nem a régi íz, és erről senki nem győz meg.. minden ciginek emlékszek az ízére.
nov. 11. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
"marbolót"??
nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondhattam volna mást is, vagy a helyesírás zavart meg?? helyesírás harcos lennél?? A google kereső azonnal kiadja, neki no problem, de itt van ha ez a baj: Marlboro. Azért írtam mert multit nem veszek még 1x
nov. 11. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Leírom a saját tapasztalatomat: több, mint 10 évig barna szofit szívtam, átszoktam az iqos-ra, és ha nincs kéznél és rágyújtok bármilyen rendes cigire, konkrétan hányingerem van, öklendezek tőle. És nem hinném, hogy ez azért van, mert megváltoztak volna a cigik összetevői. Persze a mostaniaknak semmi közük a 30-40 évvel ezelőttiekhez, az voltám az igazán jó! Talpas Munkás meg Fecske, de jó is volt az. Ja, nem.
nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D Ne viccel már! Fecske meg munkás és a Románc még esetleg? Én nem öklendezem, de ha már semmi se a régi akkor felhozhatnám a Kojak nyalókát is, igen igen persze.. és már bambi se kapható tudom.
nov. 11. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is ez volt a mondandóm lényege.
nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdés.

A válasz: Brüsszel mindent tönkre tesz!!!

nov. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
#8 Főleg az emberek egészségét, nem? Nem.
nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a sok kimerítő választ, minden tiszta lett mint a vakablak! :D de erről is prüsszel tehet tudom..
nov. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!