Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatal dohányosok! Miért...

Fiatal dohányosok! Miért cigiztek?

Figyelt kérdés
A fiatalok alatt a 13-18 éves korosztályra gondolok. Szóval: örömbő vagy élvezetből csináljátok? Ha igen, mit szerettek benne? Ha nem,miért? ( ez nem egy "necigizzetekmeregészségtelen" dolog akar lenni,csak kíváncsiság😉)

2016. okt. 13. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Nos, hát ez így elég összetett dolog. Én pótcselekvés gyanánt teszem mert nincsenek barátaim.

Azt szeretem benne (de szerintem sokan mások is) hogy tilos (Elvileg)

13/F

2016. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát mindenkit más ösztönöz rá. Én például reggel mikor megyek iskolában, az iskola melletti kávézó előtt mindig egy csoportban szoktak ott dohányozni és hogy be tudjak csatlakozni. Iskolában ez egy úgymond elfoglaltság. Van aki nagyon stresszes és azt hiszi, hogy ez majd megnyugtatja(ami igazából hülyeség) és rászokik. Van akinek olyan sok pénze van, hogy nem tud magával mit csinálni és elkezd füstölni, mert hogy az húúú, milyen menő. Vannak olyan cigaretta fajták amik izesítettek és azok igazán nagyon finomak, valaki elkezdi hobbiból és ugyan úgy belecsúszik ebbe a függőségbe.

15/f

2016. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én imádom a "szertartását" ... Rlőveszem a belső kabát zsebemből a dobozt, kiveszek egy szálat, beteszem a számba, meggyujtom, és aztán cigivel a kêben magyarázok, amikor meg a haverom mesél, akkor szivom... Meg az íze se mellékes ;)

14/F

2016. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszke,ment a zöld kéz mindenkinek😍
2016. okt. 28. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!