Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki évekig naponta...

Ha valaki évekig naponta marihuánát szív, akkor mennyi ideig kell szünetelni, hogy negatív legyen a drogteszt vizeletből?

Figyelt kérdés

nov. 25. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlott 1 hónapig. Viszont ha megvan a 2-3 hét akkor már elképzelhető hogy nem mutatja ki.
nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy elég csak egy hónap?

Most arról beszélünk, hogyha valaki kb másfél évig majdnem mindennap elszívott egy jointot

nov. 25. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát az a helyzet hogy maximumban 3 hónapot is mondanak...


Csakhogy milyen teszt ez egyáltalán?


A rendőrségi (gázkromatográfiás-tömegspektrométer) kimutathatja több hónapig is, viszont arra nem tudsz felkészülni előre (mert az úgy van épp pl bevisznek a keták).


Ha meg valami más teszt van (pl munkahelyi) arra nem fognak 100 ezres teszteket csinálni, így meg akkor játszik a 2 hét (max 1 hónap).

nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik fontos ha a keták visznek be akkor meg is lehet tagadni a vizelet adást. Ilyenkor vért vesznek. Azzal viszont jobban jársz mert az ilyen fogyasztás esetén is max 1 hét.
nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

+ ha tudod előre a teszt időpontját használhatsz vizelettisztítót is (előtte egy jó órával kell meginni) pl

[link]


(Persze így is érdemes kihagyni az 1 vagy 2 hetet.)

nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mik azok a keták.


De nem rendőrség miatt kell, mert itt Svájcban eleve nem számít bűncselekménynek a marihuána használat. Ha megfognak megbüntetnek párszáz frankkal és ennyi. De nem fognak ilyen méregdrága teszteket csinaltatni, hogy kiadjanak egy 100-300 frankos bírságot 😂


Munkahely miatt kell. Mivel ahogy láttam, itt a legtöbb helyen ha valaki taxis akar lenni, előtte csináltatnak vele ilyen tesztet. Most személy szerint én nem tudom, hogy a taxis cégek itt miféle teszteket csinálnak. De az biztos, hogy vizeletminta alapján.

nov. 25. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A keták alatt a rendőröket értettem.

Így már jobban értem a kérdést, viszont nem tudom kint milyen tesztet csinálnak.

Ha csak valami általános teszt akkor 1 hónap, de kint lehet van pénz drágább tesztekre is. Hát a max kimutathatóság 3 hónap az a biztos.

nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7


Csak annyit tudok, illetve hallottam mások elmondása alapján, hogy volt valaki aki szintén éveken keresztül szinte napi szinten (vagy naponta többször is) füvezett és jelentkezett Uber sofőrnek, 6 hétig nem gyújtott rá. De mégis megbukott 6 hét után is.

nov. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!