Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért posztol ki egy dohányzó...

Miért posztol ki egy dohányzó személy olyat facebookra hogy soha életében nem szívott el egy szál cigit se? És nem egyszer rak ki ilyesmit. Ráadásul beszivezi azt , hogy más is oda irta hogy soha nem cigizett még.

Figyelt kérdés
Én is cigizek, de én megmondom őszintén hogy igenis dohányok!

nov. 28. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
mert ciki a cigi
nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiért a csaló a morálról szónokol a facebookon, a becsületről, a bankáros az emberségről, a ribi a hűségről, a hazug az igazságról, a nőknél sikertelen a hódításairól, az impotens a szexualis teljesítményéről es méretéről.

Ilyen a világ, ezek tartják az előadást. Mindenki azzal dicsekszik, ami hianyzik belőle.

nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sztem menő de tudom mindenkinek más a véleménye, nem zavar.
nov. 28. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a roman mondja, a moralizaló farkas
nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

menő?

melyik része? a tüdőrák? a környezetszennyezés? az ablakon kidobott pénz? vagy hogy ocsmány büdös vagy?

nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
facebook? Mi igaz rajta?
nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!