Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet, hogy a barátnőm beadott...

Lehet, hogy a barátnőm beadott valamit?

Figyelt kérdés

15 éve dohányzom, többször próbáltam leszokni, de mind sikertelen volt. A kapcsolatunkban is visszatérő konfliktusforrás a dohányzás, a barátnőm sokat kardoskott a múltban azért, hogy abbahagyjam. Rendszerint napi egy dobozzal szívtam, de inkább többet, mint kevesebbet. Az utóbbi 4 napban viszont összesen 10 szálat szívtam, és volt amelyiktől hányingerem is volt.

Igazából tök jól érzem magam, nem hiányzik a cigi, és örülök, hogy mostanában nem cigiztem. Csak nagyon fura az egész sztori, hogy hirtelen egyik napról a másikra egyszercsak nem kívánom, és nehéz elhinnem, hogy ez egy "csoda". Már csak azért is, mert a barátnőm történetesen gyógyszerész, és felmerült bennem a gyanú, hogy talán a tudtomon kívül becsempészett valamit a kajámba, ami segít leszokni. Persze ő tagadja, de nekem nehezemre esik hinni a csodákban.

Ha igaz is lenne az elméletem, akkor sem értem, hogy miért tagadja, mert hálás is lennék neki... nem tudom mit higgyek.



dec. 2. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Most azért, mert gyógyszerész, akkor már megmérgezett valamivel, gratulálok! Szerinted, ha lenne ilyen szer, akkor mások ezt nem alkalmaznák, vagy mi? Egyébként én is így hagytam el, egyik nap megfogadtam, hogy többet nem gyújtok rá, ennyi..
dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha a barátnőd a tudtodon kívül berakott valamit a kajádba, az bűncselekmény.

Amúgy meg, a leszokás nem így működik, hogy valaki titokban beadogat valamit és attól leszoksz.

dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy HA beadott volna valamit, miért félne, miért nem merné bevallani? Mondd el, hogy HA îgy lett volna, nem haragudnál rá. Legyen egy ilyen beszélgetésetek.
dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4 nap még nem valami csoda.
dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1 Létezik ilyen szer, csak azt orvosok írhatják fel. Komoly pszihés mellékhatásokkal, mint öngyilkossági hajlam, stb, szóval nem gyerekjáték a cucc, és nem lehet csak úgy hozzáférni. Most történetesen meg sem fogadtam a leszokást. A múltban próbáltam leszokni, nem mostanában. Most redesen cigiztem, aztán egyszercsak nem kívántam.
dec. 2. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Elég durva hiánya a bizalomnak,ha felmerül benned,hogy a barátnőd bead valamit úgy,hogy nem tudsz róla. Meg egyáltalán a feltételezés,hogy ő van annyira őrült,hogy egy általad gyakorolt rossz szokás annyira kiborítsa,hogy elkezdjen a hátad mögött beadagolni valamit,hogy leszokj. Érdekes.
dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Van olyan gyógyszer, a barátnőd motivált arra, hogy adjon neked, de mivel ez nem szabályos sem titokban, sem úgy, ha bevallja, hiszen nem neked írták fel, lehet, hogy sosem fog kiderülni az igazság. Minden esetre gratulálok, ha sikerül a leszokás, de nem terveznék párkapcsolatot olyannal, akinél felmerül ilyen vád.
dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha mégis kiderül majd hogy beadott valamit, írd már meg a szer nevét. Nekem is kéne olyan.
dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen elképzelhető!
dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de légyszi, szólj neki, hogy nekem is adja be ezt a valamit. Nagyon le kéne szoknom, igényt tartanék rá 😁
dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!