Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, eszetekbe jut...

Dohányosok, eszetekbe jut néha, hogy bárcsak sosem próbáltátok volna ki a cigarettát?

Figyelt kérdés

dec. 14. 15:12
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
1%

3 éve dohányzok, és nem jut eszembe, sőt örülök neki, hogy kipróbáltam, és elkezdtem szívni mert minden menő ember szívja, és jól is esik, megnyugtat, felpörget és amilyen cigit én szívok az nem is drága. E-cigit is szoktam szívni. Azt is nagyon szeretem. Igazából annyi káros hatást tapasztaltam, hogy nehezebben kapok levegőt de az lehet nem is a cigitől van. Orvos azt mondta rendben van a tüdőm mikor voltam kivizsgáltatni miért kapok nehezen levegőt. Sokszor ha szimplán ülök akkor is elkezdek fulladni sajnos.

Én mindenkinek csak tanácsolni tudom hogy nyugodtan szívja ha akarja nem káros az, csak egy legenda, hogy káros.

dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem eszembe jut, meg hát itt nem a kipróbálástól lesz baj hanem akkor ha utána folytatod, a cigi menő, de tönkre teszi a tüdőt, alig kapok levegőt ha egy hosszabb sétára megyek, nagyon nem jó dolog. Átkozom a napot mikor kipróbáltam, bár sose tettem volna.
dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Ha nem akarnék dohányozni, akkor nem dohányoznék. Aki akarja lerakja aki nem, az nem.
dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3as, sajnos ez, amit írsz, a dohányosok elsőszámú önbecsapása.

Merthogy a valóság meg az, hogy aki tudja, az lerakja, aki nem tudja, az nem.

dec. 14. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem így van. Több ismerősöm is lerakta már 20+ éve. Aki pedig nem akarja letenni az kifogást talál. Többek között én is.
dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én azt gondolom, hogy nincs annál nagyobb kifogás, mint azt mondani, hogy “nem akarom lerakni”.
dec. 15. 10:49
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
31 éve tettem le, mert már nagyon elszaladt velem a ló. És bizony téli estéken, amikor nyugovóra térek, és lábmelegítőt kell az ágyamba rakni, ami valamelyest ellensúlyozza a kriminális perifériás keringésem okozta láb-kihűlést, eszembe jut a cigaretta, és ilyenkor nem túlzottan magasztaló jelzőkkel illetem magam.
dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!