Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, betegen, náthásan,...

Dohányosok, betegen, náthásan, ilyen hidegben is kimentek rágyújtani?

Figyelt kérdés
Hogyan viselitek?

dec. 4. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Most épp nem vagy beteg meg náthás, de mindig kimegyek, pedig egyedül lakok, senkit nem zavarna a füst.
dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha otthon kimész zárt cipőt veszel, felöltözöl, vagy pacsker?
dec. 4. 07:42
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem voltam náthás több mint egy éve (oltatlan vagyok ) de náthásan nem kívánom a cigit. Ha nyugodt napom van sem. Kimondottan akkor szívom ha stresszem van.

Van nap, hogy egyet sem szívok, van hogy elszívok 6-7 et is egy nap vagy 5 öt

dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megyünk! A szenvedélybetegség erről szól. Nem veszek cipőt és amúgy nehezen viselem mikor süvít az Isten fingja
dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Még soha nem láttam dohányost, aki bármilyen indok miatt kihagyná az adagját. Kórházban félholtan is az a legfőbb kívánságuk, hogy toljuk már ki, hogy rágyújthasson 🤷‍♂️🤷‍♂️
dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#2: Felkapok egy kabátot, de amúgy amiben vagyok, ami itthon szabadidő, téli zokni. Nincsenek olyan hidegek, hogy azt a pár percet ne bírnám ki.
dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

több mint egy éve nem gyújtottam rá, de sokszor eszembe jut, hogy jól esne. viszont emlékszem ezek a téli cigizések mennyire küzdelmesek voltak. csak gyorsan legyek túl rajta jeligével egy szál boxerben a fagyos erkélyre kihajolva 10 slukk, fél perc alatt, garantált megfázás.

semmi értelme nem volt...

dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7 és volt amikor megfáztál tőle?
dec. 4. 09:36
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Hidegtől nem lehet megfázni. Csak baktérium vagy vírus okoz betegséget, ami mar esetleg a szervezetben lappangott. Lehet télen csórén járni az biztos hogy kellemetlen es fájdalmas de “meghűlni” nem fogsz. Ez folklór
dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
“garantált megfázás” = igen, volt amikor megfáztam tőle :)
dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!