Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hova bujjak cigizni ha sokan...

Hova bujjak cigizni ha sokan vagyunk itthon mert karácsony van azt együtt van az egész család? WC be nem mehetek mert benyitnak.

Figyelt kérdés
Kimegyek az udvarra és sokáig vagyok el akkor meg rajonnek hogy cigiztem mert utannam jonnek ,keresnek hogy hol vagyok ilyen sokaig, meg akármikor oda mehetnek ahol cigizek mert kicsi az udvar. Hogy oldjam meg?

dec. 25. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Ne cigizz 🤷🏻🤷🏻

Nem hiszem, hogy nem lehetne kibírni pár órát


Vagy azt mondod, hogy elmész kicsit sétálni mondjuk kaja után és megoldod. Nem atomfizika

dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Hidd el, akárhol cigizel, nem az idő lesz a mérvadó. Miután elszívtad, baromi büdös leszel, egy nem dohányzó egyből megérzi.
dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elszivtam nem jöttek rá
dec. 25. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Idővel úgyis kiderül.
dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És hogy sikerült elszívni
dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Én egy hosszú cső végre tettem a számtógép ventillátorát. Így szívja ki a levegőt a cső amibe fújom a füstöt. Amikor csak az ablakon simán fújtam ki visszajött, de így hogy egy másfél méteres csőbe fújom amit szív a ventillátor így egyenlőre nem buktam le.
dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajonnek csak nem teszik szova. A frissen cigizett ember szaga elteveszthetetlen
dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne gyújtsál rá.
dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Azt mondja “nem jöttek rá” :D :D :D

Figyelj, bogaram, tegnap egy 8 fős társaságban voltam, ahol 1 fő dohányzott. Kint, az udvaron, majd miután eloltotta még 10 percig szellőztette magát, hogy ne hozza be a cigiszagot. És így is éreztük mindannyian amikor bejött a házba, és konkrétan azonnal...

Szóval hacsak nem mindenki dohányos a családban, tudják :)

dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
66%
Én is abba a hitbe ringattam magam 6 éves koromban, hogy nem érzik meg. Nem a túrót nem!
dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!