Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok, nők mit szólnátok...

Lányok, nők mit szólnátok hozzá ha valaki rendszeresen szeretne cigit venni nektek?

Figyelt kérdés

jan. 1. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Hacsak nem a párom az illető, nagyon furának gondolnám, hogy bármit is rendszeresen akar venni nekem. Valószínűleg vissza is utasítanám.


2. Pláne, hogy nem dohányzom.


3. A férjem dohányzik és energiaitalt is sokat iszik, viszont mivel mindkettő eléggé szétcseszi az egészségét, egyiket sem veszem én neki. Ha nincs nála éppen pénz és inna egy energiaitalt, akkor sem.

jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Majd én veszek magamnak ha akarok. Más ne vegyen nekem dolgokat. (kivéve ha a párom)


dohányozni meg nem dohányzok. Rossz és egyben káros szokás.

jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem vehetne valaki cigit, mert nincs sok pénzem épp.
jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Én örülnék neki. Sőt én el is várom a palimtól hogy vegyen nekem. Nincs rá nekem lóvém.
jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki az a valaki és mit vár cserébe?
jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én éppen nem vagyok nő, de nyugodtan irányíthatod hozzám a tagot, én elfogadom
jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Van egy rossz hírem, ez szerintem a kérdező fétise, ha lány vagy, és cigit akarsz rádír.. Amúgy esélytelen.
jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább ruhákat vegyen. Cigi büdös és káros.
jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy jó vigi és mindig megnyugszom. Ezt a palikám is tudja, meg azt is, ha nem gyújtok rá óránként, kb. kikaparom a szemgödrét.
febr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!