Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 évesen cigivásárlás hogy...

17 évesen cigivásárlás hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, ki szeretném próbálni. Szeretnék szerezni 1 dobozzal, de nemtudom hogy kéne meg milyet. Valaki tud ajánlani valamilyet ami olcsó és jó is? A hely ahol élek nem adják ki 18 alatt, 17-et töltöttem pár napja.

jan. 25. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Tarhálj le valakit, adjál a trafik előtt a csövinek egy ötszázast...


Legtöbb cigi amúgy is nagyjából egy árban van, 2000 alatt nem nagyon találsz fogaszthatót.

jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha csak kipróbálni akarod,felesleges venned egy dobozzal... 1 szálat is alig bírod majd elszívni olyan rossz lesz. Egyszerűbb lenne ha van dohányzó ismerősöd kérni egy szálat. De ha mégis venni akarsz akkor állj a dohánybolt előtt és szólíts le valakit hogy vegyen neked.
jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit.a világoskék vagy a narancssárga Szofi szerintem teljesen jó.nem drága ,de szerintem élvezhető.ha valami kérdésed van írj
jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Menj a dohánybolt közelébe és kérj meg valakit, aki épp odamegy amúgy is.
jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is felesleges venni.
jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Várj egy évet.
jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Kérj rokontól, baráttól, meg szerezz sok dohányos barátot. Én is nehezen szereztem be a cigit, 16 évesen az egyik ismerősöm vett nekem egy dobozzal. Érdemes kipróbálni akárki akármit mond menő dolog. 1. szálltól lehet hogy köhögni fogsz, de ha figyelsz rá hogy ne tüdőzd le akkor jól fog esni. Én szivarkát szívok, érdemes neked is valami ízesített olcsóbb szivarkát szívni, szívarkával jobban fog esni a dohányzás mint a marbival. Ráadásul a szivarka itt nálunk csak 860 ft! Megéri szivarkázni!

Kár hogy nem adják már ki a cigit 18 alatt úgy mint régen. De a rafináltsággal bármit megszerezhetsz!(:

jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Járj bulikba és ott kipróbálhatod a cigit(:
jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Válaszolók!


Jobbnál jobb válaszok. A dohányzás nem “menőség”!

Tisztában vannak a nikotinfüggőséggel és a dohányzás károsító hatásaival?

Egy életre megbélyegzik a saját és mások egészségét, sőt még a leendő gyermekükre is kihatással lehet.

A lehető legjobb megoldás, ha el sem kezdik, mert utána irdatlan nehéz a leszokás...

Arról nem is beszélve, hogy rengeteg betegség kialakulását elősegíti. Pl: Egy váratlan szívinfarktus, daganatos betegségek és még sorolhatnám.... Sajnos Magyarország vezet a tüdőrák miatti megbetegedések kialakulásában és ennek 90%-a a dohányzásra vezethető vissza...

És akkor teszem fel a nagy kérdést... megérte? Megéri dohányozni? Pusztítani a saját és embertársaink egészségét?

Az egészségünkre értékként kell tekinteni, nem pedig akkor amikor már nincs és mindent megtennék érte de már késő...!

jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A nyomorék exem cigizett már 14 éves kora óta és a Köki közelében járt suliba, ott kiszolgálták 17 évesen is, amikor olyan eladó volt ott aki nem ismerte és kért személyit akkor szólt annak aki már ismerte hogy mondja meg neki hogy ő mindig kiszolgálja.


Ne cigizz kiskorúként. Azt az egy évet várd meg. Szánalmas amikor valaki rá van szokva olyan dologra amit ki se adhatnának neki, a kipróbálást még el tudom fogadni.

jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!