Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a cigiről hízás nélkül?

Figyelt kérdés
3 éve Iqos cigit szívok. Alkolista voltam 8 évig, a végén 105 kg voltam már. 4 hónapja nem iszok alkoholt és csak ezzel lefogytam 86 kg-ra, amire most nagyon büszke vagyok. Szeretném az Iqost is letenni, de nem szeretnék visszahízni mert most magamhoz képest jól nézek ki. Vannak praktikák pl. sok víz ivás nassolás helyett vagy rágógumi esetleg? Köszönöm előre is.

jan. 28. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 Ne vetits :) Tudatlanka.
febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A cigi is ugyanolyan mint a pia. Soha többé egy slukkot sem szabad, mert utána rövid időn belül olyan mintha sose szoktál volna le. Kognitív viselkedés terápiát javaslom.
febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne féljetek a hizastol. Ne akarjátok diétával is büntetni magatokat csak próbáljatok meg egészségesebben enni.
márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!