Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 napja dohányzok de még nem...

3 napja dohányzok de még nem érzem hogy kívánnám reggel. Miért nem kívánom szerintetek?

Figyelt kérdés
1 szálat szívok csak el reggel.

febr. 5. 16:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
aki rászokott, ti milyen gyorsan, mennyi idő alatt szoktatok rá?
febr. 5. 16:09
 2/16 A kérdező kommentje:
előtte is dohányoztam már heti pár szálat csak nem kívánom. Lehet immunis vagyok a nikotinra? vagy mi van velem? 4 éve dohányzok heti pár szálat.
febr. 5. 16:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát az égnek, hogy nem kívánod.
febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Mert amatőr vagy. Küldjél le egy dobozzal, majd akkor kívánod.
febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vannak ismerőseim akik napi 1 szálat szívnak és nagyon függők pedig csak napi 1 max 2 szálat szívnak. Nem kell ahhoz doboz számra szívni mindenképpen hogy rászokj!
febr. 5. 16:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz rászokni? :(


Amúgy Antal Imre mesélte el egyszer, hogy nehéz volt rászoknia. Utána, viszont erős dohányos lett!


Amúgy meg valakinek nehéz rászokni. Viszont nagyon hamar eljön az a pillanat, amikor azt veszed észre, hogy függő lettél, és már napi fél doboznál jársz? Komolyan ezt akarod?

febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet furán fog hangzani de igen ki akarom próbálni milyen rászokni
febr. 5. 16:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eltérően reagál a szervezetünk mint minden másra, a nikotinra is, de egy idő után mindenki függővé válik, ha elég kitartóan próbálkozik. Esélyes, hogy letenni is nehezebben tennéd le. Én a helyedben örülnék, hogy még nem vagyok függő és most hagynám abba, de te tudod.
febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek gyújtasz rá ha nem kívánod? Én dohányzok de ha nem érzem hogy kell akkor nem gyujtok rá csak mert még van szokva

Annó amikor rászoktam pl csak akkor gyújtottam rá amikor a haverokkal voltam egyedül szinte soha amúgy kb 1-2 hónap volt amikorra ténylegesen rá szoktam

febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem szívod olyan régóta. Egyébként még most kellene abbahagyni, míg nem vagy rászokva, írtad hogy ki akarod próbálni, milyen rászokni. Hát én leírom, szörnyű ha nem tudsz valamiért cigizni, tiszta ideg leszel, sőt akár agresszív, én mikor letettem remegtem, meg izzadtam, szédültem, és amúgy főként a kezem remegett, olyan voltam, mint egy alkoholista.
febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!