Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Légcső- torokgyull...

Dohányosok! Légcső- torokgyulladás vagy egyéb légzőszervi megbetegedések esetén abbahagyjátok a cigit?

Figyelt kérdés

#dohányzás #légzőszervi megbetegedések
febr. 5. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, úgy akartam fogalmazni, hogy a betegség időtartamára felfüggesztitek-e a cigit.
febr. 5. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel levegőt alig kapok, nem esik jól, nem is kívánom.

Az a szörnyű benne, hogy miután meggyógyulok, bár változatlanul nem kívánom, azt gondolnám, na ez meg is van, leszoktam, akkor jön az idegroham. Mire rájövök, mi bajom, a szervezetem sajnos előbb jelez.

febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
COVID alatt nem tudtam letenni de iqos volt
febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igyekszem
febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve nem gyújtottam rá, de többek közt azért is tettem le a cigit (bár nem bízom el magam), mert nagyon elszaladt velem a ló, rettentően "bolond" voltam. Légzőszervi betegségek esetén is bagóztam, ami nyilván nehezítette, lassította a gyógyulást.
febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
muszáj, nem gyógyulsz csak nagyon nehezen
febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én eddig még sose tettem le
febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!