Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma 40 napja hagytam abba a...

Ma 40 napja hagytam abba a dohányzást, de még mindig nagyon hiányzik sokszor. Ez mikor fog elmúlni? Rendszeresen azt álmodom hogy rágyujtok.

Figyelt kérdés

febr. 20. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
30-év után is rágyújtanék de mikor eszembe jut a cigarettával járó körülmények el is megy a kedvem az egésztől .
febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

soha broder. Sajnos ez ilyen. Drogoztal, csak legalisan. A nikotin egy stimulans es nyugtato szer. Nemhogy oralisan vitted volna be, mert a majad lebontja, hanem a tudobe ment, sokkal erosebb a hatas (mint a fu kb.).


Ha szomoru vagy, ideges vagy mesz ragyujtani + a megszokott mozdulatok szinten arra emlekeztetnek, es fognak emlekeztetni. Talan ha elkoltozol az segit, a megszokott mozdulatok meg hat azt nem tudod megvaltoztatni annyira.

febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van akinel soha nem mulik el

én 1.5 éve nem dohanyzom, de minden másnap eszembe jut legalább 1x h rágyújtanék

febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a bajod hogy ezen rágódsz és akkor nagyon sokáig fog tartani.

Ne ezzel foglalkozz és főleg meg ne erről beszélgess mert ez az eredménye.

febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk róla. Mit remélsz a cigarettától? Fogadd el az érzéseid, teljesen normális hogy ezt érzed. Ne frusztráljon.
márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!