Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heetsnek van-e nikotinmentes...

Heetsnek van-e nikotinmentes dohánytöltete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok segíteni, mert a trafikba nem tudtak.

A heetsnek van mentes dohánytöltete?



#Nikotin mentes dohánytöltet #Leszokok a cigiről
febr. 26. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Passz, de rá tudsz keresni, milyenek vannak.
febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hàt kerestem volna, nem túl nagy sikerrel😃
febr. 27. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs és így jártál. 🙂 Esetleg egy nagyobb, forgalmasabb trafikban érdeklődd még meg, hátha tudnak valamit mondani.
febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja am én is erre gondoltam, hogy így jártam😃

Egyébként nem ragaszkodom a heets-hez. Voltam 2 trafikba, volt mentes, de az ilyen hosszú szàl volt. Csak ki akarom próbálni, hogy mennyire szeretném. Hátha.. köszi!

febr. 27. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván semmit nem számít a véleményem, de ha rám hallgatsz, inkább a rendes cigi, amit évtizedek óta szívnak az emberek, mint az ilyen mesterséges cuccok, amiről még nem tudni hosszabb távon mit okoz. Ha le akarsz szokni a cigiről, ahhoz elhatározás kell, nem újabb cuccra rászokás. 🙂
febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohazad van am.

Ját én rendes cigit nem akarok már szívni, mert iszonyat köhögtem tőle, büdös voltam...stb

Tudom ez sem jobb. Nem is tervezem solàig szívni. Màr annyit elértem, hogy 2-3 óránként szívok egyet.

febr. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!