Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tapasztalt valaki iqos abbahag...

Tapasztalt valaki iqos abbahagyása után erős gyomorégést?

Figyelt kérdés
A legtöbb tünettel számoltam, pl. nyugtalanság, alvászavar, levertség, szédülés stb., de azzal, hogy ilyen gyomor- és nyelőcsőégésem lesz, azzal nem. Mennyire számít ez normálisnak 2 nappal iqos abbahagyása után?

febr. 27. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Iqos-ozás közben tapasztaltam ilyet, nem utána.

Ezzel együtt nem biztos, hogy bármi köze van hozzá.

febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is közben volt inkább, főleg az ilyen gyümölcsös, mentolos aromásoknál.
febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nálam 2023. decembere óta vannak erős panaszok, mióta váltottam az új készülékre és terrea-ra. Ahogy megvettem, rá 1-2 héttel (nem biztos, hogy összefügg) volt egy 1-2 napos hányós betegségem, majd utána végig refluxos tünetek. Rá 1 hónappal pedig elkezdődött a gyomorégés és borzalmas nyelőcsőfájdalmak, főleg a szívása közben/közvetlen utána.

Nem tudom, hogy valamilyen alap betegséget felerősít-e, vagy ez okozza a panaszt, de mindenképp köze lehet hozzá.

márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a világon semmi elvonási tünetem nem volt, az első héten nagyon erős nikotinsóvárgás és ennyi.
márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!