Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem lehetek akarat gyenge,...

Nem lehetek akarat gyenge, erős nő létemre! Mégsem tudom letenni ezt a szar rák pálcàt! Hogy kell leszokni emberek? HeLP

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rák pálcát?! A cigit?!
2018. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz és mondd el neki, hogy le akarsz szokni. Ő tudni fogja, hogy hova küldjön támogatásért. Itt nálunk speciel a szakorvosi rendelőben lehet jelentkezni leszoktatásra. Nálatok nem tudom, hogy van, de a házidoki majd tudja. Nem muszáj teljesen egyedül próbálkoznod, ha úgy érzed, hogy nehezebb, mint gondoltad. Pont erre vannak kitalálva ezek a tanfolyamok vagy mik, hogy segítsenek, keresd fel őket nyugodtan. És sok sikert!
2018. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt drága 1-es, igen az ördögtől való cigarettát, ami büdös, drága, és értelmetlen.
2018. ápr. 6. 20:08
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es.

És kell ezért a segítségért fizetnem esetleg?

2018. ápr. 6. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá, vagy szívj kevesebbet és gyengébbet és sportolj.
2018. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fizetős-e, de inkább ilyenre adj ki pénzt, mint a cigire.
2018. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig csak akarat kell hozzá, de te sajnos akkor nem vagy erős nő. Teljesen mindegy hogy minek nevezed magad , csak erős akarat kell hozzá.

Én tudom mert hosszú évekig szivtam, és mikor már a 2 doboz is kevés lett, akkor kezdtem el gondolkozni rajta.

Legalább fél évig beszéltem magam rá hogy mit kell és hogy kell. Aztán letettem és azóta nem gyujtottam rá.

CSak és kizárólag a saját akarat erőmnek köszönhetően.

De ha te már erre rájöttél meg akarsz is valamit tenni, ez már jó jel, elindultál arra amerre menni akarsz.

Biztos tudnak az orvosok is segiteni, de én szerintem a

90 % csak az emberen múlik. A többi 10 %-ot meg a többiek adják hozzá. Csak akarni kell, amig nincs akaratod nem fog menni, csak esetleg ideig -óráig hagyod abba.

2018. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"csak akarat kell hozzá ... csak erős akarat kell hozzá ... CSak és kizárólag a saját akarat erőmnek köszönhetően ... Biztos tudnak az orvosok is segiteni ... 90 % csak az emberen múlik. A többi 10 %-ot meg a többiek adják hozzá. Csak akarni kell..."


Te is látod, hogy összevissza beszélsz? Mindenesetre NEM csak akarat kell hozzá. Nyilván az is kell. De nagyon sok más is. És egyáltalán nem ciki, ha csak orvosi segítséggel megy valakinek.


Nem kell elvenni a kedvét. Igenis nagyon sokan csak segítséggel tudnak leszokni, de igenis le tudnak szokni, az a lényeg. Még akkor is így van ez, ha én is ismerek olyat, aki egyik pillanatról a másikra letette a cigit. Van ilyen, de nagyon sokminden mástól is függ az akaraterőn kívül, hogy összejön-e valakinek így: attól, hogy mennyit füstölnek körülötte mások, hogy kik, hogy napi hány órán keresztül, hogy mennyire stresszes az élete éppen akkortájt, amikor megpróbál leszokni, hogy milyen egészségi állapotban van, hogy lelkileg mennyire stabil akkoriban, hogy anyagilag hogy áll, hogy milyen tervei vannak, hogy mikorra tervezi ezeket, meg még millió ilyen.

2018. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg allen carr hangoskönyvét ...youtubon fent van...én 10 éve szívom ezt a szart és leghoszabb eredményt ezzel értem el...írj majd hogy hol tartasz és hogy sikerült?
2018. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!