Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás okozhat depressziót?

Sdavid88 kérdése:

A dohányzás okozhat depressziót?

Figyelt kérdés
Napi másfél doboz az adagom. 3 éve szoktam rá, azóta állandó hangulatingadozásaim vannak, akaratom, céltudatosságom a béka s3gge alatt. Igénytelen lettem magamra és a környezetemre. Nagy nullának érzem magam, egyre gyakrabban jár az eszem öngyilkosságon. Ezek a tünetek betudhatók a dohányzásnak? (Nagyjából ezek a dolgok is 3 éve jelentkeznek nálam.)
2010. okt. 26. 01:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, még az alvászavart kifelejtettem a sorból. Hajnal 2-3 óra előtt nem tudok elaludni, pedig szeretnék.
2010. okt. 26. 01:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább a depresszó okozhat dohányzást,az ember elhagyatottnak érzi magát,úgy érzi a cigaretta a barátja lesz.

Neked pedig szerintem orvosra van szükséged,a depresszió nem játék.

2010. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Inkább a depresszó okozhat dohányzást,az ember elhagyatottnak érzi magát,úgy érzi a cigaretta a barátja lesz. "


ez tökre igaz

2010. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!