Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kemény dohányos vissza szokás...

Kemény dohányos vissza szokás után tud csak kocabagós lenni? Bőv. lent.

Figyelt kérdés

30 év dohányzás után 1 éve nem cigizik. Viszont újabban, azaz pár hónapja, időnként mintha cigaretta szagot éreznék a kabátján mikor hazajön munkából. Száján és egyéb ruházatán nem. Azt mondja a kollégáját kísérte ki rágyújtani, akkor járta át a cigarettafüst biztos. Viszont 45 perc mire haza ér munkából. Ráadásul gyalog. Tehát kiszellőzni is lenne ideje.

Ezek alapján melyiket tartanátok valószínűbbnek? Amit mond, vagy pedig hogy vissza szokott, de kibírja, hogy csak a munkahelyen cigizik?

A cucca átkutatásáig nem akarok lesüllyedni, azért vagyok inkább csak kíváncsi mások véleményére.


márc. 19. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Te aki nem dohányzik meg fogod érezni a ruháján akkor is ha nem cigizik

Szóval bízz benne

márc. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha valaki melletted bagózik, és rád fújja a füstöt, simán lehet olyan büdös, hogy akár mosás után is meg lehet érezni, ha valakinek jó orra van. Én nem gondolnék bele többet, meg miért hazudna róla?
márc. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tud kocadohányos lenni, vagy csak nagyon rövid ideig.
márc. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki el akarja titkolni, annak a cuccai között nem találod meg sosem a cigit. Nem tudom mi az igazság, de az biztos, hogy ezer módja van a cigiszag eltüntetésének a lehelletből, ha csak kocabagós, egy energiaital és ennyi, ruhából viszont nem fog kijönni 2 óra alatt sem.
márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott cigiszagú lenni a ruhám, ha valaki rágyújt mellettem, pedig nem cigizek.
márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is évtizedekig cigiztem, már 1,5 éve leszoktam, de nem mernék újra rágyújtani, nem tudnék kocadohányos lenni, szerintem újra beszippantana ez a szar...

Amúgy én nem szoktam annyira érezni a cigiszagot másokon csak ha nagyon erős dohányosok. Szerintem azt nem érezném meg, ha valakire csak ráfújnák a füstöt. Viszont pl egy dohányos férfin csók közben egyértelműen érzem a cigit, még akkor is ha a ruháján nem, az "ízén" igen.

Nekem amúgy kicsit gyanús, főleg hogy lejár a kollégáival cigizni, na akkor baromi nehéz lehet megállni.

De igazából te tudod mennyire bízhatsz benne, milyen viszonyban vagytok...

márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!