Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosként mit gondolsz,...

Dohányosként mit gondolsz, életed végéig cigarettázni fogsz?

Figyelt kérdés
Köszi, ha ki is fejted!

jan. 25. 11:57
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
19 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Igen, míg a halál el nem választ!XD
jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen mert imádok cigizni!
jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Azt tervezem hogy igen, teljesen soha nem akarok leállni, csak olyan időszakok lesznek max amikor kevesebbet szívok.
jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Válaszolók!


Megkérdezhetem mi örömüket lelik abban, hogy a saját egészségüket és mások egészségét károsítják a dohányzással ??

jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es,

a válasz a nikotinfüggőség, ami egy rendkívül erős addikcióval jár. Ennek megfelelően a nikotinelvonás egy igen kellemetlen érzés, ezért amikor a dohányos enyhítheti azt, az egy örömteli pillanat. Ennek megélését pedig nem akadályozhatja, sem pénz, sem a saját és mások egészsége, sem a kellemetlen füstszagok, semmi. Muszáj enyhíteni az elvonási tüneteket bármi áron, akár napi 15-20-30 alkalommal is.

jan. 26. 12:55
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 5-ös!


Én ezzel teljes mértékben tisztában vagyok! De számos alternatíva létezik, amivel lehet pótolni a nikotint! (És nem mondom, hogy egyik napról a másikra de Igenis le lehet szokni !!!!)

Azt nem tudom megérteni, hogy sokan tudják és tisztában is vannak a dohányzásnak a káros hatásával, de mégis dohányoznak.

Szándékosan pusztítják magukat és másokat.

jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudod megérteni, mert nem vagy nikotinfüggő - gondolom.
jan. 26. 13:32
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Minden függőségből van kiút!
jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Remélem örökké cigizni fogok!
jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
56%
Nos, én 73 éves vagyok, és még mindig dohányzok. /más kérdés hogy még meddig.:)/ Magam részéről: az iskolában érettségire készültünk, és hát volt köztünk pár "menő" csaj, és előbb csak próbáljuk ki, majd feszültséget levezette, és kész, meg volt a rászokás. Ha akkor ez a sok felvilágosítás lett volna mint most, tehát ha tudom mennyire káros, azt hiszem én vertem volna ki a magam szájából a cigit. Voltak időszakok /terhesség, betegség/ amikor nem szívtam, de végül is visszatértem hozzá. Most meg már úgy vagyok vele, hogy hova és midnek szokjak le?! Erek elszűkülve, tüdő gyengülve, tehát elvekben megástam a saját síromat. Na a vakcina csak rátett még egy lapáttal. Aki nem cigizett soha, nem tudja mi az amikor valami hiányzik. Ez legalább olyan, mint az ital, azt is nehéz elhagyni még segítséggel is. Egyszóval: nincs rá magyarázat miért szívom, de számomra jó amikor reggel kényelmesen megiszom a kávémat, elszívom a szokásos cigimet, olvasgatok.
jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!