Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hízás leszokás után?

Hízás leszokás után?

Figyelt kérdés

Mennyit híztál miután leraktad a cigit? Mennyi idő alatt állt vissza a súlyod? És mennyi ideig fog tartani a fokozott étvágy?


Leginkább a mezomorf testalkatúakra vagyok kíváncsi.

Nem szeretnék sokat hízni, ezért próbálok minél többet sétálni minden nap. De érdekel, hogy mire számíthatok. 23 éves nő vagyok.



ápr. 17. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Napi 3 dobozról szoktam le 21 évesen, semmit sem híztam utána.

A leszokás alatt/után azért híznak meg egyesek, mert a cigi helyett tömik magukba az édességet vagy más nasikat, nincs fokozott étvágy, csak azért, mert nem cigizik valaki, nem fog hízni.

Ha a cigi helyett sétálsz, akkor garantáltan nem hízol, cserébe az egészséged nek jót fog tenni a mozgás.

ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bogica0616 ***** válasza:
75%
Nézd én hiztam kb: 15 kilót leszokás alatt, most sem tudom leadni. Egyszerűen többet és nagyobb adagot eszem. A cigi elvette a éhség éreztem. Na meg kompenzáltam a tünetek miatt, de nem mindeni jár így.
ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én csak 25 kilót híztam.
ápr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Többnyire megnő az étvágy is nikotin nélkül, plusz a pótcselekvés.


Én szerencsés voltam, talán 2 kg-t híztam, aztán idővel az is eltűnt.

ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!