Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik átszoktak normál cigiről...

Akik átszoktak normál cigiről iqosra, érezhetően többet szívnak belőle?

Figyelt kérdés
Mert én ezt figyeltem meg magamon, viszont a normálból már egy 1 db-sem az első perctől kezdve.
ápr. 18. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy dobozt szívok el normál esetben ebből is. Nem normál esetben, ha valami van, akkor mondjuk másfelet, de ez a rendes cigivel is így volt. Ha pl nincs kedvem semmihez épp itthon és unatkozom, akkor gyakrabban szívom, ha buli van, akkor is, ilyesmi. Egy átlag nap amikor reggel felkelek, elmegyek dolgozni aztán hazajövök, max egy doboz megy el.
ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én próbáltam átszokni iqosra tavaly, és nekem sosem volt elég, mindig hianyerzetem volt tőle annak ellenere hogy rettenetesen beszédített, meg sokkal jobban kaparta a torkom.


Kb. egy hét után rá is paráztam hogy ez mégaddiktívabb. Az lett a vége hogy leszoktam teljesen a dohanyzasról. Fél éve kb. összesen 3 szálat szívtam azt is keső este, társaságban nosztalgiából.

ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 Igen, ez az, hogy nekem pl azonnal kiváltotta a normál cigit, de a torkomat jobban érzem h kapar tőle, viszont úgy hogy nem is vok büdös tőle még additívabbnak érzem
ápr. 18. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Van aki kevesebbet.
ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!