Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb leghatékonyab...

Melyik a legjobb leghatékonyabb leszoktató módszer a dohányzásról? Annyi féle van. Azt sem tudom merre inuljak.

Figyelt kérdés
Olyan nem érdekel,hogy kidobom a cigit és ennyi,mert az nem én vagyok...képes vagyok a kukába ugrani érte.
2010. okt. 29. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig az egyetlen jó megoldás az az erős akarat:)
2010. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állítólag az orvosi. 5000Ft körül kell fizetni, rád raknak vmi cuccot, aztán utána már nem kívánod a cigit. Ismerősöm megcsinálta, 2 évig nem is dohányzott utána, egyszer részeg volt poénból rágyújtott, azóta is cigizik. Szóval hatékonynak hatékony, de utána poénból ne gyújts rá :)
2010. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

AKARATERŐ!!!

15 éves korom óta dohányoztam, most 26 vagyok, és most merem azt mondani, h leszoktam!!!!! Annyira függő voltam, h ha választanom kellett, h eszek, vagy cigizek, akkor inkább cigiztem.. Ha nem gyújthattam rá, szinte a hajamat téptem..

Most 3 hónapja nem gyújtottam rá. Nem mondom, h nem volt nehéz, és nem volt csábítás, mert a környezetemben szinte mindenki dohányos + bulik..., de sikerült.

Az egyetlen megoldás, ha fogod, és lerakod. Fokozatosan nem megy; legalábbis nálam nem ment; mindig elszívtam a holnapit.. a holnap utánit előre..

Sok sikert hozzá neked is!!

2010. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, az a legjobb, ha eleve nem vagy olyan "nagymenő", hogy rászoksz.

Ha eleve így állsz hozzá, hogy képes vagy érte a kukába ugrani, akkor nem fogsz tudni soha leszokni. Változtass a hozzáállásodon, ha komolyan gondolod, hogy le akarsz szokni, és akkr bármilyen módszerrel le tudsz szokni.

2010. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AKARATERŐ, vagy maradhat továbbra is ilyen szánalmasan gyenge ember.
2010. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy te!Bunkó
2010. okt. 29. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nagy igazság, hogy mindenkinek más segít. 40 évi dohányzás után nekem tapasszal a legkönnyebb. Nagyon sok folyadék, ásványvíz, zöld tea. De elsőre nem ment, azonban nem adtam fel. Két hete nagyon megfáztam, egy hete nem is tudnék rágyújtani.(tapasz azért fenn van) Egyébként nagyon jó dolog nem dohányozni!!!
2010. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én a tv-ben is reklámozott nincsde.hu programot javaslom, de persze előtte kell egy erős elhatározás.

A fent említett website majdnem minden nap (eleinte rendszeresen) pattint egy @mail-t a postafiókodra jó tanácsokkal. Pótcselekvésként a cukorka (nekem a negro jött be)fogyasztás szerintem a leghatásosabb. Eléggé elvonja az ember figyelmét a cigarettáról.

14-22 éves koromig dohányoztam (éljen a koli!) és sikerült abbahagynom. Bár még néha most is úgy érzem hogy jól esne egy szál, de az önkontrol megvéd. :)

Első lépésként az nagyon jó, ha nemes egyszerűséggel otthon hagyod a dobozt (rakd be az ágyneműtartóba, vagy valami olyan helyre, ahonnan macerás előszedni), hiszen kunyerálni nem szép dolog, így legalább van már két gát. :) A leszokáshoz sok sikert!

2010. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!