Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel jobb a nagyobb vízipipa...

Mivel jobb a nagyobb vízipipa mint a kisebb?

Figyelt kérdés
Hát azon kívül h jobban le hűl a füst miben jobb még?
2010. nov. 3. 20:37
 1/8 anonim válasza:
Nehezebb ellopni
2010. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hangulatosabb, csak sokkal könnyebb felborítani.
2010. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
több füst fér el benne, ha hosszú, mosható csöved van akkor nehezebben borul fel
2010. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg csak esztétikai a különbség, a méret a használatnál semmit nem számit, csak a minőség, ha kicsi pipát akarsz venni arra figyelj hogy vastag legyen a fémcső és azért majdnem fél liter vizet bele lehessen tölteni a tartályban! Van a Mia márkának egy kis pipája ami 20 centis de sokkal jobb belőle szívni mint a legtöbb gagyi nagy pipákból!
2010. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én egy 3csövű 55centisen gondolkodtam [link] ról valaki rendelt már innen v vélemények?
2010. nov. 7. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok! Ismerem ezt a fajtát, közepes minőség de nagyon jó ár, még nem láttam ezeket ennyiért csak 12.000 és 35.000 ft. közötti áron!

Nem a legjobb minőség de ennyiért megéri, főleg ha az első pipád!

2010. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor sztem karácsony fele megis rendelem mindennel és köszönöm a válaszokat
2010. nov. 7. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
3 csövűt én úgy érzem, felesleges megvenni.. 2 csövűnek is sokkal kevesebb a füstje , meg még te fújod a füstöt a másik szív.. és sokkal jobb hidd el.. több füst.. de te tudod:)
2010. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!