Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan szerezzek cigit ha még...

Honnan szerezzek cigit ha még csak 15 vagyok?

Figyelt kérdés
szeretném kipróbálni, de anyámhoz csak nem állíthatok oda hogy vegyél már cigit
2010. nov. 9. 22:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%
Szia!Én soha életemben még egy slukkot sem szívtam, és mégse lettem kocka. Sokat jártam a barátaimmal aki cigiztek, és sokszor kínáltak én meg mindig mondtam, hogy köszi de nem élek vele, ezt egy idő után ezt elfogadták, és azóta nem kínálnak, és még barátok vagyunk. 14 évesen ismerkedtem meg velük, és most vagy 24.
2010. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztald ki hol adják ki.Általában kis traffikokban meg ilyen kisebb boltokban odaadják mindig.
2010. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%
Látszik,hogy még csak éretlen 15éves vagy :)..
2010. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%

"alkohol, cigi, csajok.....Úristen...basszus 15 éves vagy ember! hová sietsz?"


hát te nagyon maradi vagy ember!:D

2010. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan megkérdezed?

bemész az első kocsmába odamész a pulthoz PL "egy doboz kék pall mall-t légyszives"azt kész....leg nálunk így megy F/16

2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
38%

Maradi? mert 15 évesen nem cigiztem meg piáltam?

hány éves vagy drága?

2010. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
100%

Kisebb boltokba, ha olyan helyen laksz még azt is megtudhatod ki hol veszi..

Én is kipróbáltam(lány vagyok)tavaly ilyenkor az volt a menő hogy titokban elmentünk valami olyan helyre ahol nem járnak emberek, és a "barátnőimmel" elszítunk 3 szálat..Talán két hétig ha tetszett, utána megmondtam a legjobb barátnőmmel együtt h ez nem oké így, azóta anyuval sokkal jobb viszonyba vagyunk, pár hete még ezt is megbeszéltük!

Amúgy ha azt hiszed, ez menő elárulom hogy nem csak én de nagyon sok lány ismerősöm úgy vagyunk vele hogy az egyik első szempont egy pasiban h cigizik-e?Igen akkor keressen mást..Ez nem menő de ha csak kipróbálni akarod próbáld, hiába írnám h ne tedd úgyis megteszed!(Egyébként én is 9.es vagyok de már most az olyan "csávó(k)" a menő(k) aki(k)ről tudom hogy még soha életében nem szívott cigit mondván"engem ez nem vonzz!"

2010. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
ha van idösebb haverod megkéred h vegyen neked vagy megmondod egy csövsnek h evgyen cigit és akk adzs neki egykét szálat
2010. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
bocs a helyesírásért
2010. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
boltból esetleg?
2010. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!