Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Károsabb a passzív dohányzás...

Károsabb a passzív dohányzás mintha ténylegesen cigiznék?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődésből kérdezem,nem cigizek,viszont a környezetemben többen is,és sokszor vagyok cigifüstben.
2009. jan. 11. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Károsabb, mert így teljes egészében szívod be a füstöt, a ténylegesen dohányzóknál pedig meg van szürve
2009. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán jó az első válasz.

A szűrésen kívül is - NÉGYSZER károsabb a passzív dohányzás, mint az aktív. A szűrő csak még rátesz erre.

Ugyanis a két esetben egészen másképp ég a dohány. Mondjuk más kérdés, hogy egy aktív dohányos ugye passzívan is dohányozni szokott.

Én a helyedben óvakodnék a cigifüsttől. Ha állandóan füstben vagy, ugyanazokat a betegségeket kaphatod el, mint egy dohányos.

2009. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy károsabb, de ha teheted kerüld el a cigifüstöt. Egyébként is a dohányosok is emberek, csak nem olyan sokáig.
2009. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. jan. 11. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet egyértelműen azt mondani hogy károsabb,mivel a dohányos ember füstjét tényleg megszűri a szűrő (valamelyest),de ő a forró füstöt szivja le--) ez vezet a gégerákhoz
2009. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha valaki dohányzik, az aktív és passzív dohányos is egyszerre.
2009. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nagyon sokat vagyok cigifüstbe... sajnos...

ettől az én tüdőm is olyan lesz mint a rendes dohányosoknak?

2009. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!