Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen távolságig ártalmas a...

Milyen távolságig ártalmas a passzív dohányzás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem távolság függő, hanem, hogy érzed e a füstöt vagy sem. Ha érzed a cigi füstöt akkor épp passzívan dohányzol. Minél inkább érzed, illetve minél töményebb, sűrűbb, annál inkább ártalmas, tehát egy szórakozóhelyen, ha vágni lehet a füstöt, akkor ott eléggé. Ha a megállóban rágyújtanak tőled 5 méterre akkor azért nem kell megijedni. Ha zavar állj odébb és annyi.
2011. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az alattunk lakó rendszeresen kint lóg a konyhaablakban és folyamatosan dohányzik és annyira büdös, erős bagószagót szív, hogy szinte sosem tudom kinyitni az ablakot.
2011. aug. 22. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
szóljatok neki, ha nem érti akkor a gondnoknak/házmesternek
2011. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A közös képviselő is nagy dohányos, így nem érdekli. :(
2011. aug. 22. 23:52
 5/7 anonim válasza:
49%
Nekem az apám napi 4 dobozt szív el kb, és most egy ideje rossz a gépem így az ő szobájába járok gépezni az ő gépéhez, és ha láttatok már tömény füstöt egy szobába, akkor ez az. Én személy szerint gyűlölöm a cigarettát, (mert miért szeressem?!) pedáns embernek tartom magam, és annak tartanak az emberek is, így gondolom értitek miért, nem vagyok oda a cigiért, és már félek is hogy az apám által nekem is bajom lesz. Szeretek énekelni, így érzem is hogy vagy a mutálás vagy ez miatt valami nem oké. Szerintetek ez a passzív dohányzás mekkora veszélyt jelenhet pl rám? (Pár nap és kész lesz a szobám, így többet be nem teszem a lábam abba a szobába..)
2011. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos a bagósok többsége letojja, hogy a többi embert mennyire zavarja, hogy be kell szívniuk, amit ő kipöfög. Nálunk néha annyira telecigizi valaki a liftet, hogy mikor elindul velem, elkezdek fuldokolni. Elméletben tilos volna persze ott (is) dohányozni.

Amennyire csak lehet el kell kerülni az ilyen emberek közelségét. Ha a saját apád az önző cigis, akkor még nehezebb a helyzet, részvétem:(

2011. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mert minden cigis onzo, nyilvan. ertsetek mar meg, hogy vannak kulonbsegek. en nem gyujtok ra tilosban, nem fujom masra a fustot, videken, ahol eppen lehet dohanyozni a buszmegalloban, ott is odebballok, ha van ott mas is rajtam kivul, ha kell, akkor kimegyek az esobe megazni... ha gyerek jon szembe az utcan, felemelem a cigimet, ne menjen ra a fust, stb. tudom, hogy vannak parasztok (nem is kevesen), de azert nem muszaj altalanositani. Szerintem ugyanannyian vannak a normalis dohanyosok is, csak azt eszre se veszitek, mert ugy mar nem feltuno...
2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!