Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi cigit kell ahhoz...

Mennyi cigit kell ahhoz elszívni, hogy valakinek legyen olyan jellegzetes "dohányos köhögése"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szép leszel.

pár ezer szálat. évek alatt.

18/F

2010. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem eszembe sincs rászokni a cigie. Elég látni apámat ahogy fulladozik. Egy életre elment a kedvem a dohányzástól. Már kipróbáltam és nem tetszett. De bennem van az, hogy na még egy szál, de nem, mert ilyenkor apámra gondolok.


A kérdést azért tettem fel, mert a baráti körömben elég sok a dohányos. Néhány srác pedig már elég csúnyán köhög... És nem tetszik nekem, hogy itt vannak 16 évesen és nem tudják letenni a cigit. Most csoportosan próbálnak leszokni, de az egyik már 2 nap alatt feladta.

2010. nov. 18. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm nálunk is pl tesinél fullad a kölyök pedig már jó pár éve cigizik.
2010. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én gólyatáborban szívtam napi egy dobozt, jól megfáztam, és gyönyörűen hangzó "rákos" köhögésem volt, de az elmúlt, annyi éve még nem szívok, h mindig olyan jellegzetesen köhögjek.
2010. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a legtöbb bagós akkor köhög, amikor alszik. lehet, te is köhögsz, csak nem tudsz róla.


Barátnőm 24 éves , egyik este diktafonnal felvettem, hogyan köhög. azóta leszokott.

2010. nov. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sokat!
2010. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az olyan fiatalt Aki most dohányzik, elvinném a korbonctanra és megmutatnám milyen a dohányos tüdeje és "Ő" is fiatalon hunyt el.

Képzeljétek el a dohányt mikor termesztik agyonra permetezik. Amikor cigarettát sodorják belőle az aromásításért vegyszereket és cukrot is tesznek hozzá.A mostani cigaretták már nem olyan tiszták mint a nagyapám korában volt.

Én is dohányoztam /hála istennek és magamnak /volt erőm leszokni,most még aki keveset dohányzik könnyebb.

KÉREK MINDEN PLÁNE FIATALT SZOKJANAK LE!!!NE DOHÁNYOZZANAK!

Ez csak a multiknak jó!

Voltam egy helyen és láttam,hogy majd kiköpi a tüdejét úgy köhög, fullad, de szívja a cigit. Orvostól kérdeztem miért engedik,hogy egy ilyen helyen a dohányzást, amikor pont az ilyen gyógyítás a feladatuk./Persze csak kint az ajtóban lehetett dohányozni./

A válasz semleges volt.

2010. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Javaslom hívd fel a haverjaid figyelmét arra, hogy mivel a cigi érszűkületet okoz és ez alól sajna egyetlen szervük sem kivétel, tehát a péniszben is ez a hatása. Ami évek hosszú "kitartó" eredményeként mérhető méretbeli csökkenéssel jár, pláne merev állapotban. Tehát a cigi= egyre kisebb pénisz, vagy van akinél egyre lomhább. Hááááát, mindenki maga döntheti el, hogy mit is akar igazán hosszútávon.


Kárpáti Tímea Kriston Intim Torna országos csoportos és egyéni tréner és előadó

2010. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!