Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a cigiről, már...

Leszoktam a cigiről, már régen, de hiányzik az az érzés mikor beszédültem tőle. Az a nikotin miatt volt?

Figyelt kérdés
és ha igen, a nikot rágó káros ?
2010. nov. 19. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nehogy visszaszokj!!!

És a nikotinos rágó egy leszokási segédeszköz, nehogy már rászokj!

2010. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%

Nem, a nikotinnak ehhez semmi köze. A szédülés amiatt van, hogy már igényelte a szervezeted a levegővételt, de Te e helyett slukkoltál egy mélyet, nem jutott oxigén az agyadba. Valamint a füstöt belélegezve telítődik a véred szénmonoxiddal, így még kevesebb oxigént tud szállítani.

Ha szédülni akarsz: guggolj le, 3 mély sóhaj, majd nagylevegő benntart 20 másodpercig és hirtelen állj fel! De ezzel VIGYÁZZ, mert el is ájulhatsz, egyedül ne játssz ilyet!!!

2010. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Ha te még szédültél tőle, akkor az valószínűleg azt jelenti, hogy nem dohányoztál többet egy hónapnál. Az elején mindenkinek szédítő érzés, de ez hamar elmúlik. Azért következik be, mert Oxigén(levegő) helyett te füstöt szívsz be, és rá csak kevés levegőt. Ha szédelegni akarsz, haverokkal csípj be inkább egy kicsit, talán, ismétlem talán az nem annyira káros(de persze ez kit foglalkoztat manapság... :))


16/f

2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Te aztán 16 éves létedre marha okos vagy! Az előttedlévő leírta. Ennyi.

A válaszom körülbelül ugyan az, szóval nem írom le mégegyszer. Remélem sikeres marad a leszokásod:) tovább élhetsz és pénzed is több marad.

2010. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Veszélyes 16 éves korban ennyire okosnak lenni... Kíváncsi lennék mennyit dohányzott, hogy ennyire ért hozzá... :):)

Egyébként az előtte való válaszoló teljesen korrekt választ írt!

2010. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!