Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A zöldteknős barlangja és az...

A zöldteknős barlangja és az 1001 éjszaka nevű teaházakban milyen dohányt használnak a vizipipába?

Figyelt kérdés

csak mert mindenkit végig kérdeztem és nekem nagyon tetszik az a dohány *-* mármint nem a dohány hanem a füst amit kiad, csak mert én al waha-t használok vagy mit és az nagyon szar (szerintem) vagy én tömök rosszul.

de ott még ha megég a dohány akkor is nagyon kellemes.


2011. jan. 1. 01:47
 1/5 A kérdező kommentje:
senki sem tudja? muszály lesz legközelebb megkérdeznem :S csak mert most elfelejtettem .. de láttam hogy lehet náluk venni, de csak 250gr-os kiszerelésben 1600-ért ami úgy egység árban nagyon olcsó, de sajnos nekem egyszerre ritkán van annyi pénzem.
2011. jan. 1. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
én a nakhla dohányt ajánlom. ár/érték arányban mindenképp a legjobb. amúgy ha jóltom zöld teknősbe azt használnak (bár 2éve nemvoltam szal nemvagyok már biztos benne) amúgy szerintem te tömsz rosszul nekem is nagyon sok gondom volt mikor az első pipám megkaptam. érdemes egy nagyobb adag alufóliát csiga alakba összegörgetni és a dohány és az azt fedő alufólia réteg közé tenni. nekem ez működött valamennyire bár már 2éve egyáltalán nem vizipipázok. megfájdul tőle a fejem:D
2011. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekemis megfájdul ha megég a dohány :S 1001-ben ha egy teljes pipát teljesen egyedül szívok el akkor attól sem fog fájni a fejem csak hányingerem lesz, szal csak azért vok rá kiváncsi mert én töméseimtől mindig megfájdul a fejem :D és én al waha dohányt használok ami a ranglistán a 7-ből a 6. helyen áll xD am már elvekben megvan a pénzem a dohányra, (1001-ben lehet kapni 1600 forintért 250gr-os kiszerelésben) csak hát át kell váltanom mert 1 része fontban van :D és sajnos fingom sincs hol lehet aprót váltani. majd holnap megpróbálom.
2011. jan. 4. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

a ráday utca 1 szám alatt lehet fém külföldi pénzt is váltani és ha jóltudom a nemzeti bankba is. és személy szerint a rádayba váltom ha van apróm, igaz kevesebbet adnak mintha a nemzeti bankba váltottam volna de nekem közelebb van.

2011. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi nektek, a dohány vásárlás is meg az átváltás is sikerült, és igen, nakhla márkájú dohány :)


a weboldalon 1600 forint volt 250 gramm kiírva, de mondta a nő hogy az téves majd szól kollégájának hogy javítsa ki, mert igen októberig 1600 volt de azóta zárjegyes lett a dohány és 2200 lett, de nagyon kedves volt mert kimért nekem 200 grammot és odaadtam 1600-ért, de vicces volt mert kb 10 grammal többet adott mert lusta volt többet szedni xD

2011. jan. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!