Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Én vagyok a szemét hogy ezt...

Én vagyok a szemét hogy ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Utálom a cigarettát, szerintem nincs semmi értelme azt mondják hogy az is ellazít meg ilyesmi meg stresszoldó ami szerintem nagy kamu, elitélem azokat akik cigarettákat szívnak doboz számmal, de... havonta legalább egyszer sodrok haverral egy kis hasist betekerjük a cigibe és úgy elszívjuk simán, szerintem ez a normális mert : - tényleg ellazít, - erre nem szokok rá úgysem, - több értelme van mint a sima ciginek... mi az hogy elszív egy nap 2 dobozzal, mikor én egy hónapban elszívok 3-4füves cigit és az sokkal frankóbb?
2010. dec. 12. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy szemét csak azért gondolj bele nem ülhetsz kocsiba fullra lefojtva ;)


Én is szoktam füvezni de én kis cigiket tekerek és nyersen használom dohányt nem keverek hozzá.


Szóval kinek mi a jó szóval érted.

Amazoknak a cigi meg a pofájuk is büdös mellé.

Nekünk a finom fű mellé jár a nyugalom.


Egészségedre:)

18/F

2010. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
neked is , szintén 18/F
2010. dec. 12. 21:16
 3/17 A kérdező kommentje:
ja meg miután szépen betéptünk azzal szórakozunk h röhögünk jókat a divatdohányosokon akik menőznek és köhögnek egy slukk után xD
2010. dec. 12. 21:16
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem egészségedre! Drogozol, és még biztatást is kapsz hozzá...! A 18 éves fiú is igen bölcs tanácsot adott, egymást viszitek bele a szennybe.
2010. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja igen mert az etanol/alkohol/pia az egyáltalán nem drog ami már több tucatnyi ember halálát okozta?:) és még az a legális, hihetetlen...
2010. dec. 12. 21:21
 6/17 anonim ***** válasza:

Ja. Az alkoholt is be kéne tiltani, meg a cigit is.

DE! Ez nem jelenti azt, hogy drogozzál.

Nem feltétlen lehetsz normálisabb náluk, ha ugyanazt csinálod. Nem a mennyiség lényeg. Pusztítod az agyadat. És igen, ahogy a 2. mondta még biztatást is kapsz! Hát gratulálok!

2010. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy ugyanaz az ember vagy csak más felhasználói fiókkal :D
2010. dec. 12. 22:21
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ja. Az alkoholt is be kéne tiltani, meg a cigit is."


Szerintem ne gondolj bele mi lenne ebben az országban ha ezeket betiltanák.

2010. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért vegyük azt, hogy a HASIS illegális- a cigi nem. Én inkább dohányzom. És a hasisra igenis rá lehet szokni.
2010. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem vészes. de a 3-4 (5-6) füves cigi ÉS a napi 1 doboz sima az még jobban hangzik.
2010. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!