Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok hogy ezt csinálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok hogy ezt csinálom?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel egy játékban ismerkedtem meg,nagyon kedves,csinos,okos, és picit örültke de ezért szerettem, nagyon is!

Nagy messze lakott, így nem lehetett semmi köztünk, de már email-ben és MSN-en is beszélgettünk, és eljutottunk oda, hogy már puszillak-al és szeretlekkel köszöntünk el, éreztem hogy ő is szeret. De a távolság miatt rájöttem, hogy nem lehet köztünk semmi, ezért amikor emailem-re ír nem írok vissza neki csupán azért, mert nagyon szeretem, és nem tudom elviselni hogy nincs velem, elszeretném felejteni, de nem tudom! MIT TEGYEK?


2011. júl. 7. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán mondd meg neki?
2011. júl. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit mondjak meg?

Nem volt szó arról, hogy eggyüt vagyunk, csak én úgy érezem,más részt ha ő nem úgy tekint rám mint én rá, akkor hülyén fog kinézni, ha azt mondom hogy nem működik a távolság miatt.

2011. júl. 7. 06:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok együtt, akkor nyugodtan e-mailezhetsz vele. Csak ha majd odáig juttok, hogy lenne valami köztetek, akkor kell megmondanod neki, hogy nem fog menni.
2011. júl. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem pont ez volt bár én itt a lány szerepét töltöttem be...és nagyon jól voltunk/vagyunk ugyanigy puszikkal és szeretlekekkel köszöntünk el ami azt illeti még most is..nagyon szerettem és attól féltem amitől te aztán nem irtam vissza neki és hát gondolom kinjában emailben megirta h mennyire szeret...kiderült h mindketten ugyanazt éreztük...mostmár mindkettőnknek más a barátja/barátnője...de igz is nagyon syeretjuk egymast mindennap beszelunk es egzikse birja ki a masik nelkul van h egesy napokat beszelunk es megcsak nem is unjuk ez lassacskan 1 eve megy szóval azthiszem monddmeg neki...nem tudhatod h érez e valamit a lány+nem veszithetsz semmit...ha tényleg nem tudsz nélküle élni...akkor légy a barátja segits neki amikot kell amennyire tudsz idővel még kijöhet belőle valami 14/L
2011. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!