Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi annak az esélye, hogy...

Mennyi annak az esélye, hogy "tüdőrákot" kapok?

Figyelt kérdés

13 éves "gyerek" vagyok, a haverjaim, kipróbáltatták velem a cigit. Nagyon megtetszett, mert utána tök jól éreztem magam, nyugodtnak. Azóta már naponta szívok 2-3 szálat, hétvégén ez dupla. (Persze, a cigit letüdőzöm).

Szeretnék hosszútávon cigizni, de félek nagyon ettől a "tüdőráktól". Azthiszem normális hangnemben tettem fel a kérdést, remélem normális válasz kapok.


2010. dec. 16. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50% vagy igen vagy nem.
2010. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nézd, 13 évesen mi a jó francnak kell cigizned? A haverjaid meg miért találják ezt menőnek? Nagyon nem jó, a dohányzás alapvetően gyengíti az immunrendszert, és negatívan befolyásol mindenben,ehhez hozzá tartozik a tüdőrák is, de 1000 más bajod is lehet tőle. Most komolyan ki akarsz magaddal cseszni, hogy évekig bujkálj a szüleid elől? Hogy évekig a pénzed jelentős része a cigire menjen? Majd utána évek múltán rászokj és alig tudd letenni?

Én is ezt csináltam, nem úgy beszélek aki ezt nem élte át, csak látom hogy nem jó utat választottam, ezért szeretnélek lebeszélni róla ameddig lehet, komolyan inkább igyatok meg páran egy sört néha minthogy cigizzetek.

Ha meg ennyire jólesik füstölni, ( basszus persze hogy jólesik... ) akkor meg inkább szívj elektromos cigit, lehetőleg nikotinmentes löttyel. Ha kell erről infó akkor írj és adok .

De ha lehet azt sem....

2010. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!