Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem alakult ki bennem semmilye...

Nem alakult ki bennem semmilyen testi függőség, de ha meglátok valakit cigizni az utcán, egyből "elvisz" engem is az a vágy, hogy nekem is rá kell gyújtanom. Hogyan tudnék ezen (a vágyon) változtatni?

Figyelt kérdés
3 alkalommal 2-3 slukkot szívtam, az íze miatt kisebb élvezetet is szolgált számomra a cigi. Azonban az ára és egészségügyi hatása miatt azt mondtam, hogy nekem ennyi elég is volt (nem is szívtam végig teljesen egyik szálat sem). Mégis úgy érzem több hónappal az utolsó cigi után, hogy nekem szükségem van erre az ízre. 15/F
2010. dec. 22. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
nekem is így volt, cigizgettem buliba utána, majd 1 évig folyamatosan kb. utána meg abbahagytam, mert hülyeség..
2010. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így van, igen, én is így gondolkozok, de a kérdés még mindig nyitott.
2010. dec. 22. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ, akarat erő ha legközelebb is ilyen vágy kap el téged akkor mondogasd magadban hogy én nem gyújtok rá mert káros és drága,inkább szopogass el egy cukorkát vagy rágózz.4 éve dohányzom és hát rossz az amikor reggelente úgy kelek hogy köhögő rohamom van az íze miatt nem éri meg hidd el nekem.
2010. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elhiszem, köszi szépen a választ és a segítséget (gondolok itt elsősorban a cigit "helyettesítő" cukorkára vagy rágóra)! Remélem, meg tudom fogadni a tanácsodat.

Megjegyzés: a sulinkban nem engednek ki minket, diákokat iskolaidőben (első 6 óra) se cigizni, se egyéb célból az utcára, tehát a rászokás már elképzelhetetlen és értelmetlen lenne számomra, főleg az imént olvasottak után.

2010. dec. 22. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, amikor meglátsz valakit dohányozni, hogy szegény beteg ember mennyit szenvedhet. Nem látszik meg rajtunk, de közben minden dohányosnak sok a kínja cigaretta miatt. Már csak az is gond, amikor éppen nem dohányzunk, akkor feszültebbek vagyunk és fáradékonyabbak .... Nincs annyi hely, hogy itt folytatni tudjam. És ezek még nem a betegségek, csak a tünetek. Ha mazochista vagy, várunk köreinkben. :-)
2010. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke ***** válasza:
szerezz két dobozzal, egymás után láncban szívd el. Ha nem halsz bele, még messziről is undorod lesz mindentől, ami égő dohány.
2011. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali

Az agy àlltalàban emlékekhez tàrsìt,ha rossz emléked van utànna akkor nem fogod kìvànni! Kend be valami keserűvel a cigi szivacsos végét és mikor beleszìvsz pàrat az agy megjegyzi elraktàrozza és előhozza a kellemetlen élményt ìgy csökken a vàgyad a cigi utàn! :)

2016. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!