Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ezen még változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezen még változtatni vagy már így marad örökre?

Figyelt kérdés
az a gond, hogy a barátom rájött, hogy ha bármivel megbánt akkor egy kis szexszel mindent rendbe tud hozni. ezt úgy értem, hogy pl múltkor is nála voltam és egész végig le se szarta a fejem, és én rá is kérdeztem, hogy akkor most egész este ezt fogja-e csinálni? erre visszaszólt, hogy hagyjam már. Végül kinyögte, hogy az a baja, hogy mikor elvoltam bulizni ott voltak a haverjai és látták, hogy egy sráccal dumálok, meg hogy el is mentünk a buliból. ő azt hitte, hogy megint azzal a sráccal lógok, akit ő nagyon utál, pedig cs apukám egyik barátja volt az és megkértem, hogy vigyen haza, mert fáradt voltam. Ezt a barátomnak el is mondtam, mégse akarta elhinni és utána is játszotta a sértődöttet és nem is foglalkozott velem, aztán lefeküdt aludni. én meg annyira szarul éreztem magam, hogy csak ültem az ágyon és elkezdtem sírni, aztán egy ideig nem is foglalkozott velem, utána meg szólt hogy feküdjek már le, meg hogy hagyjam ezt abba. én azt reméltem, hogy majd szépen bocsánatot kér, de ehelyett lefektetett az ágyba és elkezdett izgatni, ami után már persze, hogy nem tudtam nemet mondani a szexre, úgyhogy végülis így békültünk ki. De ez már nem az első alkalom volt, mert többször is előfordult, hogy így békített meg, de nekem azért jobban esne ha bocsánatot kérne. csak nálunk eleve úgy van, hogy én sokkal jobban és többször kívánom a szexet mint ő és nagyon hamar fel is izgulok és ezért nem tudok nemet mondani rá. de ezen jó lenne változtatni, mert ez igy nem jó, hogy semmiért sem képes bocsánatot kérni. szóval szerintetek mit kéne tennem?
2011. okt. 18. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

"vigyen haza, mert fáradt voltam." Itt az első hiba.

Miért egy vadidegen visz haza amikor a párod is ottvan a buliban. Normális kapcsolatban az a minimum, hogy hazaviszem a barátnőmet, ha nem érzi jól magát. Vagy a legjobb haverommal vitettem haza, ha én még bulizni akarok.


" elkezdtem sírni" ez viszont zsarolás. Vagy megbeszéled vele a dolgot vagy hagyod a fenébe ha nem akar csevegni. Minek sírsz? megold valamit? Nem felejtsd el a sírást.


"de ehelyett lefektetett az ágyba és elkezdett izgatni,"

Sírsz, mert bajod van de a szexhez azért abbahagyod a sírdogálást? Ez nem normális.


Soha nem fog bocsánatot kérni semmiért, ha beteheti bármikor és te abbahagyod a duzzogást, sírást. Meg is fog csalni de te ezt is megbocsátod, ha kicsit megsimogat lent.


Hagyd el és keress olyat akivel közös az értékrendetek.

Vagy maradj vele és tűrd a megaláztatásokat.

2011. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a szex után megjegyzed, hogy még mindig várod a bocsánatkérést.
2011. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
elsőnek tök igaza van. elég gáz volt erre rászoktatni, ez most már veszett fejsze nyele. nem is tudom, hova tetted az eszed...megbocsájtani annak lehet, aki bocsánatot kér, szerintem. ez a minimum.
2011. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg elég viszketeg lehetsz, ha már egy kis izgatástól elfelejtesz mindent...legyen már egy kis önbecsülésed. Úgy látszik nők is vannak, akik a p*nájukkal gondolkoznak.
2011. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!