Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 és fél évesen ezüst bond-ot...

13 és fél évesen ezüst bond-ot szívni?

Figyelt kérdés
Nem annyira szeretem a cigit, de már rászoktam a vízipipára, és a cigi is valahogy úgy megnyugtat... nem kérek fejmosást, köszi!!
2009. jan. 28. 15:06
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
lány.. bocs
2009. jan. 28. 15:27
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Okoskám, és szted attól, hogy mki szívja körülötted, kevésbé gáz, hogy te is szívod? menőzzetek tőlem, elárulom, hogy szörnyen nevetséges látvány, amikor bandába verődött kis csipszarok szájából emberenként lóg a cigi. mindegy, majd rájössz 10 év múlva, hogy cigizni gagyi és ciki is. de akkor meg az lesz a bajod, hogy nem bírsz leszokni, és vered a fejed a falba a hülyeséged miatt. így lesz hidd el. addig szíjjad vaze szíjjad, nekem 8 nem az én gyerekem vagy.
2009. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen hejj de sok gondod lehet, amiért csak a cigi tud megnyugtatni... Édesanyádnak sem ártana egy fejmosás , mert nem hiszem, hogy ne venné észre..
2009. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell piszkálni... legalább hamar megdöglik + még előtte fuldokolni is fog. Pozitívan álljatok hozzá! :D
2009. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
89%
Az elárusítok h adnak egy 13évesnek cigit???
2009. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim válasza:
100%
iszonyatosan nagy marhák vagytok.nc
2009. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú életet ne tervezz magadnak!! Még nem késő leszokni róla!!
2009. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

15:34-es!

én is pont erre gondoltam, hogy ugyan mi lehet egy 13 éves kölök életében az a kurv@ nagy feszültség amit a cigivel képes csak levezetni...

inkább mennél el sportolni, vagy vmi értelmeset csinálni, kérdező!

de tudod mit? szíjjad kettesével.

2009. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem délelőtt szívjál el egy doboz ezüstöt, délután meg egy doboz mentolost. Éjszakára meg szívjál egy harmadik fajtát. Pár éven belül kinyúvadsz a haverjaiddal együtt.

Majd ha "nagyfiú" leszel, HA egyáltalán megéred, majd nem felejtd el szorgalmasan fizetni a TB-t, mert a tüdőrák kezelése biztos sokba kerül majd. Bár ez tényleg a te problémád. Mondjuk az nem annyira, hogy cigizel, mert nem csak a saját szervezetedet károsítod vele, hanem a másét is.

Egyébként én is furcsállom, hogy anyukád hogy nem veszi észre, hogy bagózol, ha másról nem, hát arról, hogy jó büdös a ruhád...

Remélem, nem tűnt fejmosásnak, de ha nagyon ideges lettél, GYÚJTS RÁ, attól majd megnyugszol! :-)

2009. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsó válaszolóhoz hozzátenném, hogy a TB-t mi fogjuk neki fizetni...
2009. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!