Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 és fél évesen ezüst bond-ot...

13 és fél évesen ezüst bond-ot szívni?

Figyelt kérdés
Nem annyira szeretem a cigit, de már rászoktam a vízipipára, és a cigi is valahogy úgy megnyugtat... nem kérek fejmosást, köszi!!
2009. jan. 28. 15:06
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
mivan?:|
2009. febr. 16. 19:09
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

hát, igen... :) 13 és fél éves létedre kokóztál már, DE azt nem tudod, hogy a congratulations azt jelenti, hogy gratulálok.

nem sokkal vagyok idősebb nálad, de komolyan hánynom kell ettől a világtól. hova süllyedünk? pár hónap múlva a 8 éves unokatesóm megkínál egy jointtal? istenem...

2009. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
100%

Egyszerűen nem jutok szóhoz...23 éves vagyok csak,nem volt olyan rég hogy 13 voltam,csak 10 éve,de ennyire nem volt durva a helyzet..milyen szöveg ez hogy rászoktam a vízipipára???Te hol élsz?Kokóztál?Igazi idióta vagy az biztos,meg az is hogy anyád helyében én megfojtanálak.

Általános iskolás kis suttyó....komolyan mondom beszarás.

2009. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
70%
Csak kamuzik nem veszitek észre? Szívja a vérünket mert ebben leli az örömöt. Ne aggódj kishaver, 1x visszavág még az élet...
2009. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
utolsó!! istenem.. ennyire hülyék vagytok... 13 évesen kokózni, cigizni, vízipipázni?? hol él a világ, hogy ennyire debil?? úúúrrriisssttteeennn!!!!
2009. febr. 17. 19:32
 36/45 anonim válasza:
100%
Hülye kis csitri vagy ennnnyyiiii!!!!! :):P
2009. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

utolsó!! istenem.. ennyire hülyék vagytok... 13 évesen kokózni, cigizni, vízipipázni?? hol él a világ, hogy ennyire debil?? úúúrrriisssttteeennn!!!! -> ez most azt akarta jelenteni, hogy az említett válaszadónak volt igaza, és csak hülyíted itt a jónépet? :) bár lehet, hogy félreértelmeztem, hisz fogalmazni nem tudsz...

ha jól értettem, akkor kérlek gondold át, mielőtt a többieket fizákod. mi vagyunk a hülyék? kikérem magamnak a többiek nevében is. nálad van rövidzárlat, ha ezzel szórakozol.

ha pedig nem jól értettem a kommented, akkor tartom magam az eddigi véleményemhez. (én írtam a congratulations-ös válaszokat.)

2009. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
100%
Én vagyok az utolsó előtti! Én írtam hogy hülye kis csitri! Persze hogy csak hülyített mindenkit! Annyi az esze mint amennyi látszik!
2009. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
én is 13 éves vok és szem a cigi ciki me azé elég durva h kokóztál már!deh ha te elkábulva akaros leélni az életed hajrááá! jah és meg is akarsz halni!!.....(bocs ez nem sértés! akart lenni) (csak mondtam)
2009. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

sztem te 1 IMÓ vagy :D

egyébként nagyon gáz amit művelsz. azt hiszed h nenő vagy? pedig tényleg nagyon szánalmas látvány ahogy a kis p*csök és p*nák cigiznek a téren mert ez kúl. sztem nagyon gyorsan legyél öngyilkos

2009. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!