Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Muszály vissza szoknom mert...

Muszály vissza szoknom mert meg őrülök 30kg hiztam ideg beteg vagyok 22évig szivta most 1éve raktam le. Ha 0.1mg veszek az jó? Az nem olyan gáz, és mentolost

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer újra rágyújtasz,akkor újra rendesen fogod szívni. Én 15 évig nem dohányoztam,és 10 évembe került,hogy visszafogyjak az eredeti súlyomra.

Egy családi tragédia során valaki megkínált egy cigivel,rágyújtottam,és most újra dohányzok.

2011. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem jó...
2011. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lefogyni már nem hiszem hogy fogsz tőle, max ha megint leteszed még hízol pár kilót:/

2011. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzá szolásotokat,aki 15év után rá gyujtott,neki nem volt semmi fura érzése?szédülés meg ilyenek?
2011. jan. 10. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
A leszokást követő hízást a pótcselekvésként történő evés, nassolás okozza. A megszokott mozdulat hiányzik emiatt nő a pocak. Inkább rágót, tic-tac ot kell beszerezni és azt rágcsálni nem a hűtőt nyitogatni.
2011. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább sportolj valamit pl úszás, a kilók is lemennek és az idegeid ids megnyugszanak
2011. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Phoney ***** válasza:

Hát ez kínos. 1 év alatt már kitalálhattál volna valami érdekesebbet a cigizésnél (gondolom te is tudod, hogy ez már nem testi igény). Valami nem lehet rendben az életeddel, ha 1 év után még mindig semmi nem tölti ki ezt az űrt.


Ha már mindenképp szívnod kell, sodorj cigit valami pótlékból (pl fekete üröm, nagyon olcsó, tengerészdohánynak is hívják), akkor legalább a nikotinra nem szoksz vissza.

2011. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívj jó elektromos cigit esetleg nikotin nélkül!

A JÓ-n van a hangsúly sok a vacak és drága. ( Ha kell segítek választani)

Füstölsz is jól is érzed magad pont. Én átszoktam nekem ok a dolog, és menj el mozogni, az is serkenti a boldogsághormon termelődését, nem beszélve arról hogy nem ártana a súlyod miatt, és az egészségednek.

És basszus 1 cigit elszívsz és visszaszoksz, nekem 1 év után jött egy vizsgaidőszakom ott csesztem el a na csak egy szálat történetet....

2011. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint azt előttem is írták, elég gáz hogy egy év alatt nem sikerült megoldást találni a pótcselekvés leváltására, és nem a rosszindulat beszél belőlem.


Nézd, egy hónapja szoktam le, ez nudli a te teljesítményedhez képest. Az első egy-két nap rengeteget ettem, aztán persze észbe kaptam, és leesett miért (hogy csak le akarom foglalni a kezem és a szám). Elkezdtem jobban a régi kedvteléseim felé fordulni, például imádok rajzolni. Folyamatosan leköti a kezem, dolgozik a fejem is a perspektívákon, lefoglal. Neked is hasonlót ajánlanék, meg rágót esetleg, szotyit, valamit amit el-el rágcsálsz :) Én a helyedben akkor se kezdenék újra cigizni ha fizetnének érte.


Még közel van az utolsó cigi dátuma, még így is többet eszem, mint ennek előtte, viszont százszor több energiám van, tele vagyok életkedvvel, szívesebben mozdulok ki, ezeket szerintem te is tapasztaltad, nem értem mi az amiért mégis úgy érzed megőrülsz? Elvileg így simán 'visszazökkensz' a kerékvágásba cigi nélkül.


Szerintem nálad nem a cigivel van baj, csak valahogy összekapcsolod egy más gonddal.


Ami meg az ilyen-olyan színű cigiket illeti, az internet tele van a figyelmeztető cikkekel, hogy a kevesebb nikotin ilyen olyan light meg világos cigi UGYANOLYAN káros (sajnos!) mellesleg azt az emberek hajlamosabbak mélyebbre leszívni, és többször rágyújtani belőle. Mellesleg az emberek java nagyon minimálisan függ a nikotintól magától, sokkal inkább a habitus maga az, aminek a rabjai... így azzal sem segítenek rajtad.

2011. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!