Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokóban a párom. Hogyan...

Leszokóban a párom. Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés
Már 14 éves kora óta cigarettázik, az utóbbi években napi 2 doboz. most ott tart, hogy legszokik, már 3-4 napja nem gyújtott rá, de egyre nehezebb. hogyan segíthetek neki? főzök folyamatosan a kedvenc kajáit, mert nagyon éhes, sok csokit veszek neki meg rágót és próbálom elterelni a figyelmét róla. de sokszor nagyon nagyon ideges és engem is felhúz vele. de persze megértem. hogyan segíthetnék neki?
2010. júl. 29. 08:34
 1/4 anonim válasza:

Esetleg nikotin tapasz....

Az nagyon jó ha már 3-4 napja nem szívott, de ha végül nem sikerül neki akkor inkább úgy kellene megpróbálni, hogy folyamatosan csökkenteni kell a napi adagot. Szóval a sikeres leszokás egy hosszabb folyamat! Úgy nagyon nehéz hogy hirtelen semmit sem. Akkor jön az elvonási tünet stb..

2010. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háát így nagyon nehéz lesz. és nagyon meg fog hízni. én úgy tettem le, hogy szilveszterkor megfogadtam, h jövő ilyenkor már nem cigizek. Folyamatosan nyomtam magamnak, fúj büdös, egészségtelen, undi, meg ilyenek, és októberben eljött az idő. Sokáig répával helyettesítettem, és amikor rá akartam gyújtani csináltam 20 felülést vagy bármit ami feszültség levezető. és csak 2 kg szedtem fel. agyban dől el az egész.
2010. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Midenképpen hallgassa meg ezt a hangoskönyvet:

Allen Carr: Leszoknék a dohányzásról de nem tudok!


Tartalom:

Adj magadnak még egy esélyt! Egy olyan ember útmutatásait hallhatod a korongokon, aki képes volt napi 100 szál cigarettáról lemondani. "Fantasztikus felfedezés volt, hogy megszabadultam a dohányzás szenvedélyétől. Utána erősnek éreztem magam és hihetetlenül élveztem, hogy nem gyújtok rá..." (Sir Anthony Hopkins Oscar-díjas filmsztár az Allen Carr módszerről)


Ajánlott ez a hangoskönyv mindenkinek:


- aki leszeretne szokni adohányzásról: annak azért

- aki nem dohányzik: annak azért, hogy véletlenül se szokjon rá

- akinek dohányzos ismerősei vannak, annak azért hogy segíteni tudja őket a leszokásban


Vessünk véget minél előbb az emberiség egyik legnagyobb gyalázatának! Ha komolyan le akarsz szokni, ez a hangos könyv komolyan segíteni fog!


Nagyon csodálatos úgy élni, hogy nem kell fojtogatnod magad. Reggel úgy fel kellni, hogy fittnek és egészségesnek érzed magad. Nem köhögni, krákogni minden ébredéskor. Kiélvezni az életet, a maga teljességében. És megszabadulni a szörnyű fekete árnytól, és attól az igától, melybe a nikotin kényszerített.


*****


jelszó: big



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legegyszerubb: nem hagyod hogy rágyújtson. Nálam és a páromnál bevált. Kivettem 2 hét szabit, és ő is, és közös programokat csináltunk. Mindig egymás melett voltunk. 2 hét után, már könnyen ment
2010. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!