Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki még nem mult el 18éves....

Aki még nem mult el 18éves. Az hogy veszi meg a cigit? és szüleid tudják?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

már egy ideje elmúltam 18,de anno simán megvettük kocsmákba,kisboltokba


ahogy ma is megveszik a kisebb unokatesóim a piával együtt a kiskocsmába,kisboltba...nekik mind1,csak fizesse ki...


másik amikor megkérik az épp 18-at betöltő havert,hogy vegyen már...

2011. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

jah,és persze a szülő sose tud a dologról


nem a családi ház szomszédságában kell megvenni,és nem is a szomszéd néni orra előtt...

2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
úgy tudják, hogy buikban szoktam, vagy ha elmegyek haverokkal ide-oda, de van egy két üzlet ahol mindíg kiadják, kocsma, van ahol meg bekell próbálkozni és ha szerencséd van leszarják hány éves vagy, legyél magabiztos...
2011. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére évek óta ujra megnyílt a szomszéd bolt,ott nagyon rendesek az eladók,ők asszem egy család.Mindig ott veszem,meg ha sör kell azt is,mert relatívan olcsó.

Igen tudják a szüleim 16F.

2011. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Öcsémnek(17) a szüleink veszik. Nem örülnek neki, h dohányzik, de így legalább nem titokban csinálja, és nem valami szemetet szív, hanem "minőségi" cigit. Én is dohányoztam, de én 18 elmúltam, mikor komolyabban kezdtem, addig meg mindig volt olyan hely, v 18 feletti ismerős, aki megvette...

Mielőtt még a szüleimet leszólná vki: ők is tizenévesen kezdték, és azt mondták, h a saját élményeikből kiindulva nincs értelme tiltani, mert ők is cigiztek a tiltás, verés ellenére is. ha már dohányzunk, akkor úgy, hogy tudják, és ne kamuzzunk, mert úgyis kiderül...

2011. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok és mindenhol kiadják ami nem hipermarket.(cora, CBA, Coop): Mert a hipermarket tonnaszámra vesz egy lisztet még a kicsi meg pár db-ot.->a hiprmarketek olcsóbban adják és mindenki odajár.->a kisboltok meg lassan becsődölnek->

tehát a kisboltoknak mindegy hogy hány évesvagy csak kapják meg azt a kb. 50 Ft-ot

ennyi amúgy a szüleim csak annyit tudnak hogy már kipróbáltam.:D:D:

2011. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem kiadják simán kisebb boltokban. Mondjuk az az 1év...17 vagyok. Már így meg vagyok jegyezve, és ahogy belépek, veszi le a néni(nekem ő néni, még csokit is hozatott a kedvemért, olyat, amilyet szeretek:D) a polcról a a hosszú kék pallmall-t :D

17L

2011. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 EsztiVarga válasza:
15 vagyok.és szinte minden hol kiadják..:) anya tudja..nemörül neki..:D apám meg néha megveszi..:) ugyvan vele minnéljobban tiltja annáljobban kell.:))
2011. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk kiadják a suli melletti kisboltban, de szinte bárhol meg tudom venni... de mostanában barátom veszi nekem, mert sok a szabadideje ilyenekre :DD Am szüleim tudják, nem támogatják, azt kérik, hogy mértékkel cigizzek (annó nagy balhék voltak ebből itthon) elég rugalmasak ilyen szempontból szerencsére, de attól függetlenűl nem szeretek elöttük rágyújtani :D
2011. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát elmegyek az üzletbe és megveszem.A szüleim tudják sztem és sokszor hisztiznek de ez van.
2011. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!