Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek probléma ha 16...

Szerintetek probléma ha 16 évesen már 1 éve cigizek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen :(
2011. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha 25 éves korodra undorítóan akarsz kinézni, akkor nem probléma.
2011. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem probléma, csak neked.
2011. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi a jó a cigiben? Komolyan nem értem. :)
2011. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne probléma? :) 1 évvel hamarabb kapsz tüdőrákot.
2011. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Probléma? Kinek? Neked? Vagy a környezetednek?

Lényeg én is ilyen korban kezdtem , 8 évig szívtam leszoktam, rohadt nehezen.

Még csak 1 éve cigizel, még van esélyed hogy könnyebben abbahagyd, szerintem ha van akaraterőd akkor tedd meg.

HA Csak a zsetont nézd, semmi mást, iszonyatosan sokat kellett dolgoznom azon hogy ilyen fiatalon legyen pénzem cigire. Költsd inkább másra.Vagy tedd félre annak is több értelme van.

Nem nemdohányzó egészséghuszárként mondom, hanem nehezen leszokott exdohányosként, semmi előnyöm nem lett a cigizésből, nem voltam se vagányabb se népszerűbb , de az ellenkezője sem. Egyszerűen a cigi nem ad semmit. Csak elvesz egy rakat pénzt. Meg gondolj bele lassan a saját házadban is tilos lesz cigizni, nem ám bárhol mint pár éve. Ne akarj kirekesztett lenni, mert tényleg szar amikor rá vagy szokva suliban, munkahelyen be kell osztanod a cigizésed is. Nem jó.

Ha iszol egy két sört akkor lenyugszol jól érzed magad.

Ha csajjal vagy akkor is.

Cigi: Ha NEM cigizel akkor vagy szarul , ha cigizel akkor meg normálisan érzed magad, semmi pozitív nincsen benne.

Az meg hogy nem kell titkolóznod, nem leszel büdös, , a tüdődet sem rombolod már csak extra.

Üdv

2011. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Eggyel kevesebb nyugdíjast kell majd eltartania az országnak. Ennyi.
2011. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem, most még neked sem, de majd később meglátjuk.
2011. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18 vagyok 4 éve cigizek. Megbántam h rászoktam.. Nem a pénz miatt.. Csak rájöttem h az életem érték és nem érdemes ilyenekkel kárositani...

Most kezdtem a leszokást. Péntek óta nem gyujtottam rá, de elég rosszul érzem magam... Sztem probáld meg letenni, 1 év még nem olyan sok...

2011. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: sok szerencsét. Ha tényleg abba szeretnéd hagyni(nem "leszokni" - "abbahgyni"), akkor sikerülni fog, csak ne a cigin gondolkodj, hanem olvass könyvet, tanulj, nézz filmet, stb.
2011. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!